Bonusy i Drogocenne przedmioty
Do tego są właśnie potrzebne, rób mikstury. OK
Odpowiedz
Witam

Czy kapliczki Innosa mają jakiś limit na bonusy do many i HP ? Płacąc datki przy posągu Innosa uzyskałem 10 siły i zręczności, many 15 i HP 40 i dalej mogę manę i HP przy kapliczce uzyskać ?
Odpowiedz
O ile mi wiadomo nie ma limitu na hp... poza złotem oczywiście. Nie wiem jak jest z maną.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
A nie jest czasami tak, że po iluś tam datkach dostaje się już potem tylko hp?
Odpowiedz
Działa to tak, że za 100 i 300 można dostać albo nie dostać tylko HP.
Przy 500 do 9 modlitw można uzyskać
+1 do siły (nie dotyczy Nowicjusza Ognia i Maga Ognia)
+1 do zręczności (nie dotyczy Nowicjusza Ognia i Maga Ognia)

do 20 modlitw można uzyskać +1 do many , tej opcji nie ma jednak Najemnik, Łowca Smoków i Myśliwy
potem już tylko HP

za 100 jest 1 HP
za 300 jest 2 HP
za 500 jest 3 HP

przy 500 opcje mana/zręczność/siła pojawiają się randomowo
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jeśli zaś chodzi o dodawanie HP za kasę to z czystej matematyki wynika, że najbardziej opłaca się dawać po 100zł. Ciekawe, czy to zabieg przemyślany aby się trochę natrudzić z większą ilością spacerów do łóżka? :>
Odpowiedz
Witam

Znalazłem w GD 2 ciekawe itemy one są do zadań czy jako ciekawostka ?

- likier na kościach (zabija przy wypiciu)
- 2 wina biesiadne odejmuje 25 many
Odpowiedz
(27.03.2018, 21:47:58)Paladyn13 napisał(a): - likier na kościach (zabija przy wypiciu)
- 2 wina biesiadne odejmuje 25 many
1. Ciekawostka.
2. Jedna sztuka może się przydać. :)
Odpowiedz
W gnieździe królowej pełzaczy, w opuszczonej kopalni, we wnęce znajdziemy jajo pełzacza i smoczy korzeń :)
Odpowiedz
Dokładnie tak.
Z tego co pamiętam to w opuszczonej kopalni, gdzieś w przejściu pod wodą jest jeszcze szczaw królewski.
Smoczy korzeń jest też pod wodą w GD w jaskince koło zatopionej wieży Xardasika.

Jakby ktoś się skusił zagrać w kolejne części sagi, co oczywiście polecam, to warto pamiętać lokalizacje takich bonusów :)

Miło znaleźć coś ciekawego jak się gra drugi raz w tą samą modyfikację.
Pewnie większość o tym wie, ale napiszę.

Stara kopalnia - sam dół koło pieca. Idziemy w odnogę z dwoma zombiakami. Jak spojrzymy w lewo to zobaczymy otwór i małą drewnianą kładkę w kształcie trójkąta. Wskakujemy tam po skałach. Jest tam pomieszczenie z posągiem Innosa, dwoma eliksirami zręczności, szczawiem i smoczym korzeniem.
Odpowiedz
Niegdyś wspominałem, że grając za pierwszym razem zostałem w tej lokacji uraczony wielkim napisem "Jesteś miszczem Gothic!" :>
Odpowiedz
Skrzynia z miksturą akrobatyki w wieży obok domku Irwina, trzeba z niej uważnie schodzić żeby ją zobaczyć.
Odpowiedz
Ja tam jeszcze teraz podczas drugiej rozgrywki znalazłem nowy szczaw w Jarkendrarze.
Nowy, bo nie znalazłem go za pierwszym razem.
Jak się idzie do piratów i jest to kręte zejście do grobowca Quarhodrona. Idziemy tą krętą ścieżką i będzie taka skała po której ciężko, ale idzie wskoczyć na taką półkę skalną, gdzie ten szczaw rośnie.
Odpowiedz
Bonus za stworzenie nowej mieszanki tytoni i oddanie jej odpowiedniej osobie.
Dar - Grzybowy tytoń - 250PD
Ogrodnik - Tytoń ziołowy - 250PD
Abuyin - Miodowy tytoń - 250PD
Odpowiedz
To już jest z podstawowej wersji Gothica :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości