Bonusy i Drogocenne przedmioty
#61
No czas założyć biblioteczkę. Dzięki
Odpowiedz
#62
W drugim rozdziale vernon (kupiec w obozie myśliwych) sprzedaje 2 piwa coragona
Odpowiedz
#63
Kiedy popłyniemy od Obozu Piratów w lewą stronę przez taką jakby cieśninę między skałami to po prawej stronie znajdziemy obok ryb piwo Coragona.
[Obrazek: bU38tHf.jpg]
 
Odpowiedz
#64
Za domem Eremity jest Ognisty Gulasz
W Świątyni Adanosa w DP jest księga PN +5, na cmentarzu w DP w takiej zawalonej chatce jest kufer ze smoczym korzeniem.
Odpowiedz
#65
w starej kopalni, w jednym z dolnych szybów znajduje sie pólka skalna z kapliczka innosa a obok leza 2 mikstury zrecznosci, szczaw krolewski oraz smoczy kozen.
Odpowiedz
#66
Mam pytanko, jest w Jarkendarze jakaś Książka +5 PR? Jedną w obozie bandytów znalazłem, czy będzie coś więcej?
Bo muszę się nauczyć Języka kapłanów a chyba nie wycisnę kolejnego lvla przed ukończeniem wątku z Krukiem :)
Odpowiedz
#67
Idź do GD i wyrzynaj orków aż poziom złapiesz, bo nie przypominam sobie żadnej innej księgi.

A jeśli chodzi o GD:
-mikstura akrobatyki gdy odwiedzimy Netbeka PRZED końcem Jarkendaru
-druga na placu wymian na belce w wodzie
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#68
Można zdobyć za zadanie Serafii bodajże.
 
Odpowiedz
#69
Nie wiecie gdzie dostanę Pas Mocy?
Odpowiedz
#70
Za pozornie mało ważne zadanie w porcie. Warto pomagać kobietom.
Odpowiedz
#71
Dostałem taki pas pewny od kobiety za narzędzia ale on daje +5 siły, a potrzebuje +10.
Odpowiedz
#72
(12.08.2016, 13:51:33)ExtremeD napisał(a): Dostałem taki pas pewny od kobiety za narzędzia ale on daje +5 siły, a potrzebuje +10.

Pas Mocy można dostać jako nagrodę za pewne niewymagające zadanie w GD.
Odpowiedz
#73
Rozumiem, jednak mógłbyś mi napisać w jakim obozie będzie to zadanie, nie koniecznie postać. Zależy mi na tym pasie.
Odpowiedz
#74
Znaj moją dobroć - Zamek.
Odpowiedz
#75
Czy ktoś kojarzy gdzie można odnaleźć drugi pierścień posłańca (jeden ma gobliński posłaniec na bagnach), bo Jankendar za pierwszym razem zwiedziłem cały, wszystkie komplety biżuterii jankendarskich kast z podstawki miałem, tylko tego pierścienia mi brakło, a teraz się przyda.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości