Bonusy i Drogocenne przedmioty
#76
W ruinach niedaleko zwłok Williama (nie w tych samych co jego zwłoki, schowany jest od razu od wejścia po prawej stronie za
krzakami
 
Odpowiedz
#77
Właśnie odkryłem świetny sekret w starej kopalni
Mianowicie zaraz po wejściu do kopani będzie taka duża dziura spadając nią spadniecie do pełzaczy
lecz uważny zauważą kładkę na którą można skoczyć nie jest to łatwe ale dla wytrwałych czeka nagroda : eliksir siły, zręczności , HP i do tego księga PN :D
Odpowiedz
#78
1. Mogę opchnąć wszystkie złota i srebra? Czy będzie ktoś potem kto to kupi albo będzie miał jakąś misję na to? Dodam że nie jestem Złodziejem więc Halvor odpada.

2. Do chatki grabarza klucz jest gdzieś ukryty albo będzie związany z jakąś misją? Skończyłem Horror na cmentarzu i myślałem że podczas zadania dostanę ale niestety nic nie było.
(btw. Super zadanie ten Horror na cmentarzu, świetne dialogi, ogromny plusik ode mnie za to, wciąga to wszystko jak cholera ;>)
Goffik Player!

Terribilis… Est… Locus… Iste…
Odpowiedz
#79
(15.08.2016, 21:15:53)Reyaven napisał(a): 1. Mogę opchnąć wszystkie złota i srebra? Czy będzie ktoś potem kto to kupi albo będzie miał jakąś misję na to? Dodam że nie jestem Złodziejem więc Halvor odpada.
Tu jest jedno zadanko, które wymaga pewnego itemka ze złota... ale sporo tego jest, więc można handlować.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#80
(15.08.2016, 21:47:45)Tituf napisał(a): Tu jest jedno zadanko, które wymaga pewnego itemka ze złota... ale sporo tego jest, więc można handlować.

Dzięki, zostawię po 1 złotym itemie każdego rodzaju dla pewności i będzie cacy.
Goffik Player!

Terribilis… Est… Locus… Iste…
Odpowiedz
#81
Cytat:2. Do chatki grabarza klucz jest gdzieś ukryty albo będzie związany z jakąś misją? Skończyłem Horror na cmentarzu i myślałem że podczas zadania dostanę ale niestety nic nie było.


ten klucz otrzyma tylko Myśliwy do zadania gildyjnego
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#82
W jarkendarze na drodze od eremity w stronę piratów, niemal przy szczycie (na którym znajduje się ruina, między magami wody a piratami) znajduje się wystający kamień i nad nim półka skalna, a na niej szczaw królewski. Mi niestety nie udało się wyjść korzystając z tego kamienia ale gdy wyjdziemy na górę to możemy zeskoczyć na tę półkę.

Ze względu, że miałem pewne problemy techniczne i nie mogłem wyjść z Jarkendaru to tak sobie biegałem i patrzcie co znalazłem:
Odpowiedz
#83
No brawo, pytanie kto tam umie bez kodów wejść  :>
Odpowiedz
#84
Wchodzi się po tej "świątyni" która znajduje się od strony bagien przy wyjściu z tunelu łączącego pustynną dolinę z bagnem. Trochę trzeba się nachodzić i uważać, żeby nie spaść za tekstury, ale jest to jak najbardziej możliwe i warte zachodu :).
Odpowiedz
#85
Nie zabijając Oskara po jego zdradzie, daje nam on +5% do walki bronią 2h.
Odpowiedz
#86
(17.08.2016, 14:17:54)Token napisał(a): No brawo, pytanie kto tam umie bez kodów wejść  :>

To nie takie trudne, wspinacze zaczynamy w koło jeziorka z teleportem wychodzimy po skale prostopadle ustawionej do gór gdy to już się nam uda robimy duże koło aż dojdziemy do miejsca docelowego co prawda trochę trzeba poskakać.
Odpowiedz
#87
Miksturkę akrobatyki mamy na placu wymian pod tą windą co fajne cizie zjeżdżały dla Gomeza i jego ziomków ;) plus elixir zręczności niedaleko wieży w pobliżu chatki Cavalorna.
Odpowiedz
#88
Kilka roślinek:
-w niewielkim zbiorniku wody w tej kopalni, co można z niej przejść do DP i GD jest szczaw królewski
-we wraku pirackiego statku przy wieżach mgieł jest szczaw królewski
-gdy tylko znajdziemy się w lesie w DP idąc od wejścia do tej lokacji i skręcimy w lewo to możemy na drzewie znaleźć smoczy korzeń i gdzieś obok szczaw królewski
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#89
Może ktoś podać lokalizację całego zestawu posłańca? Mam jeden pierścień i amulet, brakuje mi drugiego pierścienia. Goblina posłańca ubiłem.
Odpowiedz
#90
*Amulet, jak rzekłeś, ma goblin
*Pierścień jest przy skałce - niedaleko obozu piratów i tej sadzawki z teleportem
*Kolejny jest w ruinach, które badają Magowie Wody
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości