Bonusy i Drogocenne przedmioty
#1
Jak widzę jedzenie sera w grze teraz sie opłaca
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#2
Mięs kopacza też ;)

W kanałach pod miastem jest skrzynia z amultetem +10 do siły, ten sam amulet sprzedaje erol.
Santino sprzedaje pas siły +5pkt.
Na wzniesieniu obok jaskini z teleportem przy bramie do khorinis jest pierścień +3 do siły
W ładowni esmeraldy (Quest dla złodzei) jest mikstura +2 do siły
Odpowiedz
#3
Czy to prawda, że za uwarzoną miksturę siły dostajemy jej tylko 2 punkty?
Odpowiedz
#4
Tak - to kolejny element balansu
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#5
Za każdą miksturę siły jest chyba tylko 2 punkty, bo ja kupiłem jedną i też tyle dawała.
Odpowiedz
#6
Mikstura siły 2pkt
Zręczności 3pkt
Many 5pkt
Odpowiedz
#7
Mikstura boostująca bazowe statystyki many zwiększa ją o 3 lub 5.
Odpowiedz
#8
Hm, więc muszę się poważnie zastanowić czy dla marnych paru pkt więcej opłaca się wydawać ponad 20 pn i tracić Szczawie...

Jak to jest z wypadaniem Czarnej Perły z muszli?
Odpowiedz
#9
A tak jest że gdzieś koło 20 muszli mi wypadła :>
Odpowiedz
#10
Czarną perłę otrzymamy też od pewnej pani w GM... Za wyjątkowo delikatne zadanie.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#11
No dobrze, dziękuję za informacje. Ale jeszcze dopytam - czy to wypadanie zależy od prawdopodobieństwa czy ilości otworzonych muszli? Tzn. czy mając jedna mam szansę na CP?
Odpowiedz
#12
Od ilości otworzonych.

Ja to zebrałem i nawet się nie zorientowałem, że to mam, bo to ma taki sam obrazek jak zwyklak. xd
Odpowiedz
#13
Wiecie że ja też :>
Odpowiedz
#14
Ja miałem z pierścieniem od Artura, który daje +10, zwykłym pierścieniem zręczności +5 i amuletem zwinności +10 razem 25 bonusowych punktów zręczności. xd
Odpowiedz
#15
A propos Amuletu Zwinności. Czy to normalne, że go nie mam tam za jaskinią Brago jako Strażnik w 2R? W ogóle nic tam nie mam, zastanawiałem się już jakiś czas temu, czy tak ma być.
Jeśli tak ma być, to skąd go wytrzasnąć?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości