Bonusy i Drogocenne przedmioty
#46
(07.08.2016, 14:58:11)Opos napisał(a): Nad jaskinią z teleporterem niedaleko miasta Khorinis jest pierścień siły +3

O tym właśnie wiem. Wiem też o pierścieniu siły +5 za zadanie z Julianem, stąd też moje pytanie. Nie wiem czy brać eliksir czy pierścień, bo jak wezmę eliksir to potem może się okazać że jednak nie ma drugiego pierścienia siły +5 (poza tym od Huno bodajże).
Odpowiedz
#47
Huno nie ma takiego pierścienia

ponado nie Julian a Santinno

jeden taki pierścień jest w sprzedaży w zasięgu gracza na R1
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#48
kupiec w obozie myśliwych ma taki pierścień
Odpowiedz
#49
Opłaca się założyć dwa pierścienie i amulet wojownika to ma się dodatkowy bonus do siły.
W Opuszczonej Kopalni tam gdzie był eliksir uzdrawiający dla orka od Ulu-Mulu na skale po lewo jest SMOCZY KORZEŃ.
Odpowiedz
#50
Kurde... wybaczcie kolejne pytanie z serii "czy mogę zabić", ale jestem bardzo ostrożny w tych sprawach i nie chciałbym, żeby nagle się okazało po kilku godzinach gry, że zablokowałem sobie możliwość wykonania danej misji...

Wiem, że w grze są(a przynajmniej w Globalu były) gobliny, z którymi można pogadać itp, a aktualnie jestem na bagnach i spotkałem Goblińskiego Posłańca, który jest wrogo do mnie nastawiony, nikt poza jego rodziną nie będzie za nim płakał, prawda? Znaczy można spokojnie wysłać go do królestwa Beliara? (Jeśli jakaś misja jest z nim związana to raczej poboczna, więc piszę w tym temacie)
Odpowiedz
#51
Gobliński Posłaniec to tylko kategoria goblina , podobnie jak inne - oznaczony jest inaczej ze względu na rzadki item jaki posiada
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#52
Kilka roślin
Smoczy Korzeń:
-Za latarnią
-U Xardasa w wieży
-Miedzy Mika a Wrakiem Statku na polanie
Szczaw Królewski
-Wzgórze koło Niclasa
-Na zakręcie między bramą a farmą Akilla (pień)
Goblinie jagody
-U Xardasa w wieży
-Miedzy Miką a Wrakiem Statku
Odpowiedz
#53
Po zejściu pierwszymi schodami z wieży obok domu Irwina, do której teleportujemy się z obozu myśliwych, możemy znaleźć za ścianą skrzynię z miksturą akrobatyki.
Odpowiedz
#54
Smoczy korzen:
na pieńku obok Groma
Odpowiedz
#55
Parę ciekawostek ode mnie :
- jak macie świątynie w dolinie przodków to na przeciwko wejścia jest drzewo na którym znajduję się szczaw królewski ( drzewo można poznać po tym że jest o niego oparta kłoda po której wchodzimy) obok tego drzewa ze szczawiem idzcie blisko ściany a traficie na skrzynie ukrytą w krzakach jest tam kamienna tabliczka
- jak się idzie do obozu bandytów w DP tam gdzie jest więziona Ariel to jak będziecie pod samą bramą polecam rozglądać sie po krawędziach nad przepaścią w którymś miejscu będą takie kamienie wystające ze skały, na jednym z nich jest smoczy korzeń
- Naprzeciwko skrzyni w której jest róg myśliwski w DP w obozie bandytów jest namiot z dwoma łóżkami jest tam też szafka za która znajduje się piwo coragona
a i zapomniałem w DP w kanionie jak idziecie w stronę obozu bandytów polecam udać się do znajdującego się tam obozu goblinów jak połazicie po skałach to znajdziecie 2 szczawie królewskie po jednej stronie i po drugiej :)
Odpowiedz
#56
Mam drobny, ale ważny problem dla mnie. Chodzi mi o pierścień i amulet uzdrowiciela, jeden już mam z tej chatki z brzytwą, ale nie wiem gdzie jest drugi i ten amulet, sprawdzałem w miejscach gdzie były normalnie w Nocy Kruka, no ale ich nie ma. I jeszcze nie wiem gdzie jest skarbiec obok chaty Eremity, szukałem dookoła, ale znaleźć nie mogę.
Odpowiedz
#57
Z tego co kojarzę, to amulet uzdrowiciela znajduje się w kopalni złota bandytów. Musisz wspiąć się na dach tam gdzie stoi Scatty.

Btw jaki skarbiec?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#58
W Dolinie Przodków za farmą gdzie koczują separatyści ze Stowarzyszenia Myśliwych są spalone zabudowania, w jednym z nich znajdują się drzwi w podłodze, warto je otworzyć, pod spodem kamienna tabliczka.
Odpowiedz
#59
Czy poza ciekawymi opisami lokacji i wartościami historycznymi, warto kupować książki opisujące np. Farmę Onara itp (kosztują bodajże 200 zł) nie zauważyłem żeby coś dodawały, ani żeby ktoś je potrzebował (przynajmniej na razie).
Odpowiedz
#60
Warto. Natrafisz później na ich zbieracza. Ponadto fajnie mieć kolekcję ciekawych ksiąg, czyż nie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości