Bonusy i Drogocenne przedmioty
Erwin, w starej kopalni mówisz o tym miejscu gdzie znajduje się kapliczka Innosa?
Odpowiedz
Nie. Jest jeszcze jedno  :)
Odpowiedz
Odpowiedz
Wysłałem PW żeby nie spoilerować.
Odpowiedz
Podsumowując
Kończąc drugą rozgrywkę wydawało mi się, że już wszystko co było w modzie, to odkryłem.
Teraz jak na spokojnie sobie pobiegałem po świecie Przeznaczenie testując te wszelakie teksturpacki, grzybki, ustawienia, to zobaczyłem w jakim byłem błędzie. Znalazłem mnóstwo różnych różności, które pominąłem podczas gry, a że specjalnie nie właziłem jeszcze wszędzie gdzie mogłem, to myślę, że podczas trzeciego podejścia Przeznaczenie odsłoni jeszcze niejedną tajemnicę przede mną.
Przyjemnie jest grając kolejny raz, móc odkryć coś nowego.
Odpowiedz
Czy jest może ktoś kto pokusił się o zliczenie bonusów dostępnych z tabliczek w grze? Mam tu na myśli konkretnie % umiej. walki bronią krótką oraz dystansową.
Odpowiedz
Z pewnością twórcy moda znają szczegółowe liczby ale ja mogę powiedzieć, że najskormniejszy bonus z tablic jest do kusz. Nie wiem czy chociaż do 25% można dobić z bonusów.
Odpowiedz
(18.11.2018, 18:48:37)Klimek napisał(a): Z pewnością twórcy moda znają szczegółowe liczby
tak, w wewnętrzej solucji mamy to podliczone bardzo szcegółowo

ogólnie bronie 1 H - 16 %
bronie 2h - 14%
łuki - 14%
kusze - 21%
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Może się mylę ale nie zostały dodane dodatkowe tablicę do modyfikacji?
Odpowiedz
Dodatkowe w stosunku do czego?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
W stosunku do podstawowej wersji gry.
Odpowiedz
W stosunku do podstawowej wersji gry pewne zostały dodane, pewne usunięte, a podstawową zmiana jest to że wartość bonusów dla każdego poziomu tablic została podzielona przez dwa. Czy teraz tablica Kuszników III daje +3 a nie +6 itd według tego schematu dla każdego poziomu tego typu tablic.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Wszystko jasne, dziękuję Ci za pomoc.
Odpowiedz
Kompletnie nie wiedziałem gdzie umieścić tego posta, ale mam takie pytanie: jak zostawić otwarte wieko skrzyni otwierając ją? Już 2 skrzynia w Kopalni Złota ma "w sobie" przedmioty.
Odpowiedz
Wyciąg miecza podczas przeglądania inwentarza skrzyni. OK
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości