Bonusy i Drogocenne przedmioty
Faktycznie podziałało, dzięki
Odpowiedz
Czy w I rozdziale jest jakaś biżuteria na zręczność oprócz pierścienia od Bospera? Gdzie to można kupić chodzi mi konkretnie o pas amulet lub pierścień +5
Odpowiedz
Uruchom kupców Tireona
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Witam. Zaczynam grę i mam jedno pytanie. Da się zdobyć jakiś pierścień/amulet który zwiększa szybkość poruszania czy zostają same mikstury?
Odpowiedz
Tylko mikstury.
Odpowiedz
Taki pierścień był już w innym modziku o nazwie Mroczne Tajemnice i moim zdaniem mocno zaburzał balans.
Odpowiedz
Nie znalazłem konkretnych danych więc sam przetestowałem
Wersja 1.5.1, bonusy za modlitwę do innosa przy braku gildii:
10 zręczności.
20 many.
10 siły ( tu już trzeba losować pomiędzy siłą a hp)


Zapewne większość już wie ale w starym obozie bractwa jak dość dobrze się rozejrzycie po "górnych poziomach" możecie znaleźć Księgę Wiedzy  Piwko
(Nie widziałem nigdzie żeby ktoś wcześniej o tym wspomniał)
Odpowiedz
Siemka ponownie gdzie trafie pierścień wojownika 3 ?
Odpowiedz
Znaczy pierścienie są dwa plus amulet. W Przeznaczenie jest jak w Nocy Kruka: od Grega i grobowiec Quarchodrona.
Odpowiedz
(14.02.2020, 21:06:22)Erwin napisał(a): Znaczy pierścienie są dwa plus amulet. W Przeznaczenie jest jak w Nocy Kruka: od Grega i grobowiec Quarchodrona.
aha to w takim razie gdzie jest amulet ?
Odpowiedz
Szukaj na plaży.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Człowiek uczy się całe życie. Właśnie odkryłem że w takim drewnianym składziku w Jarkendarze, gdzie są teleporty i magowie znajduje się "skrzynka" otwarta i w niej leży tabliczka kuszników I. Jako, że planuję używać kusz to bardzo mnie cieszy to znalezisko.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Polatałem troszkę z MARVINem na zakończenie Przeznaczenia i zauważyłem, że w DP, w wodzie tuż obok skarbu z miksturą dębowej skóry znajdują się goblinie jagody, które są POD dnem. Wiem, że skrypty często powodują podnoszenie się przedmiotów z takiego miejsca, w tym przypadku jednak chyba nie ma żadnej możliwości ich zdobycia. Wersja 1.5.1. Czy może się mylę i czegoś nie odkryłem?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
В 1.6 я поднял из под текстур около 150+ предметов. В версии которую я доделываю в данный момент поднял ещё около 23 штук. Фотографию сделай этого места, я скажу исправил ли я это место или нет.
Odpowiedz
O te jagody mi chodziło.
[Obrazek: kdN6iqo.png]
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości