Ekwipunek, szybki zapis itp
#16
AntiAliasing
Edytuj plik "gothic.ini" (zwykłym edytorem tekstu). Znajdź parametr: "zVidEnableAntiAliasing=0" i zmień "0" na "1". W grze zostaje włączona opcja AntiAliasing, jej użycie polecane jest tylko dla właścicieli mocnych zestawów komputerowych, przede wszystkim wydajnych kart graficznych.
Odpowiedz
#17
Ja mam zawsze w Gothicu ustawione
invMaxColumns=0
i wtedy jest wyłącznie ograniczenie rozdzielczością wyświetlania.
Odpowiedz
#18
@up Akurat tą opcję polecam sobie jednak ograniczyć wg. naszej rozdzielczości tak, aby w handlu lub zbieraniu przedmiotów po obu stronach była taka sama ilość kolumn. U mnie jest to 9, przy standardowej 1920x1080 pewnie 10-11. Inaczej wydaje mi się to nieco chaotyczne. ;)
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#19
Nie dodałem jeszcze, że tę opcję mam również ustawioną na 0 i wtedy nawet przy handlu mamy po obu stronach tak samo:
invMaxRows=0
Odpowiedz
#20
Mi chodzi o to, aby zarówno w handlu, jak i w normalnym przeglądaniu ekwipunku była taka sama ilość kolumn. Łatwiej znaleźć co chcemy, zwłaszcza przy dużej ilości przedmiotów w ekwipunku, bo zawsze są w tym samym miejscu. Co do rzędów, 0 to standardowe ustawienie.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#21
Z tym się zgodzę a co do kolumn, to standardowe ustawienie jest 5.
Ale każdy może indywidualnie ustawić zarówno ilość pokazywanych rzeczy, jak i kolejność wyświetlania przedmiotów w ekwipunku według własnych upodobań. Ja mam niestandardową i wygląda tak:
invCatOrder=COMBAT,ARMOR,DOCS,MAGIC,RUNE,POTION,FOOD,OTHER,NONE
Po prostu to są ustawienia "jak kto lubi", nie mające wpływu na rozgrywkę.
Odpowiedz
#22
Człowiek co i rusz się dowiaduje ciekawych rzeczy, zawsze marzyłem, żeby eliksiry i runy wypchać na samą górę w ekwipunku OK
Odpowiedz
#23
(12.06.2017, 13:35:26)Klimek napisał(a): Człowiek co i rusz się dowiaduje ciekawych rzeczy, zawsze marzyłem, żeby eliksiry i runy wypchać na samą górę w ekwipunku OK

No to do dzieła! :D
Pamiętaj, żeby nie dawać spacji przed i po przecinkach :)
Odpowiedz
#24
Czy są jakieś możliwości, żeby mieć koło paska życia i many liczbowe wartości tych parametrów?
W niektórych texturpackach chyba jest coś takiego, ale nie chcę nic takiego wgrywać, żeby nie obciążać bardziej komputera.
Ewentualnie mógłby ktoś podać namiar na taki pakiet, to sobie go zrobię po swojemu zostawiając tylko to co mi potrzebne. 
Szukałem, ale nic konkretnego nie znalazłem.
Odpowiedz
#25
Przykład?


https://worldofplayers.ru/threads/42198/
Odpowiedz
#26
A jak to uruchomić?

Jak wrzucam do folderu data, to pisze, że plugin nie został załadowany.
Dodałem w systempack.ini nazwę tej wtyczki do PluginList =  i nic sie nie zmieniło.
W temacie z wtyczką też nie widzę żadnej instrukcji.
Odpowiedz
#27
Union_Gothic_ScreenInfo_2_0_11.vdf umieść w gothic 2\Data
Union musi być 1.0i lub 1.0j
Odpowiedz
#28
No tak robię i mam Uniona w wersji "j".

[Obrazek: 9Q73uDd.jpg]
Odpowiedz
#29
Microsoft redists visual с++ zainstalowane wszystkie?
Odpowiedz
#30
Zgadza się, w tym był problem. Kiedyś instalowałem jakieś paczki z tymi pakietami, ale widocznie jeszcze którejś brakowało. Zainstalowałem ponownie i teraz działa. Muszę tylko powyłączać sobie co niepotrzebne z tej wtyczki. Dzięki za pomoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości