Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia i nie tylko...
Chyba mi się gra zbugowała,mam list który znalazłem przy Lucy,po liście wywnioskowałem że ten typek na "I" jest niewinny byłem u Andre u niego i nie ma żadnego tekstu.
Odpowiedz
(04.11.2017, 23:38:30)Przystojniaczek napisał(a): wywnioskowałem że ten typek na "I"
rozumiem, że chodzi o Ignaza?
tak Ignaz jest niewinny, a Nieznajomy zapewne nadal w lesie Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie chodzi o Ignaza lecz o Iglerio (ten co siedzi w więzieniu),mam dowód na jego nie winność a nie ma żadnego tekstu.
Odpowiedz
(05.11.2017, 15:01:49)Przystojniaczek napisał(a): Nie chodzi o Ignaza lecz o Iglerio (ten co siedzi w więzieniu),
no popatrz jak to sam inicjał może kogoś wprowadzić w błąd. No, no.....
a co do dowód - to jaki niby masz dowód? od pana Black?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mówie cały czas o zadaniu "Zbrodnia i Kara",znalazłem u Lucy właśnie ten dowód.
Odpowiedz
To nie jest żaden dowód. Dowód ma Nieznajomy który pojawi się dopiero gdy porozmawiasz z przebywającym w jaskini Czarnym Paladynem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(05.11.2017, 15:14:27)Memorius napisał(a): To nie jest żaden dowód. Dowód ma Nieznajomy który pojawi się dopiero gdy porozmawiasz z przebywającym w jaskini Czarnym Paladynem.

Przepatrzyłem kilka jaskiń,żadnego paladyna nie znalazłem Smutny O którą jaskinię chodzi?  rotl:
Odpowiedz
o tę samą gdzie jest zabita Lucy Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Znając życie to nie byłeś u ojca Patrica wypytać o jego syna, nie przekazałeś też pewnego zwoju Xardasowi, by zdradził ci miejsce spotkań, bo inaczej byś wiedział, że w ogóle masz szukać jaskini.
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
Odpowiedz
Też tak myślę lecz jak przedtem mówiłem gra musiała mi się zbugować i jak mi się Lucy przyznała i poszedłem do Andre,następnie do niej wróciłem to dalej była (a z tego co wiem to jej nie powinno być) :O Pobiłem ją żeby sprawdzić co miała w sobie i okazało się że ma ten liścik.
Odpowiedz
Idol
(05.11.2017, 16:00:33)Przystojniaczek napisał(a): Też tak myślę lecz jak przedtem mówiłem gra musiała mi się zbugować i jak mi się Lucy przyznała i poszedłem do Andre,następnie do niej wróciłem to dalej była (a z tego co wiem to jej nie powinno być) :O Pobiłem ją żeby sprawdzić co miała w sobie i okazało się że ma ten liścik.
to nasz nowy Idol
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy zostaję idolem, jeśli chcąc zrobić questa od Pacho na harpie idę do górskiej fortecy, wybijam tonę jaszczurokudzi, golemów by się dostać do harpii, dosłownie czyszczę całą okolicę, wracam i się dziwię czemu nie zrobiłem questa, następnie szukam dziesięć minut tego kanionu trolli a to od razu koło zleceniodawcy..?
Odpowiedz
Tylko w sytuacji, gdy po tej całej akcji zadałbyś pytanie - "Gdzie znajdę harpie Pacho?" rotl:
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No właśnie zadałem sobie. I wtedy odkryłem, że ten kanion jest od razu przy zjednoczonym obozie. XD Tak dawno nie grałem w jedynkę :<
Odpowiedz
Może ktoś powiedzieć gdzie znajduje się szata MaGotha, wiem że w DP
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości