Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia i nie tylko...
#16
(03.08.2016, 19:23:58)Beathrax napisał(a):
(03.08.2016, 19:20:17)Memorius napisał(a): czy wykonanie tego zadania jest ci niezbędne do posunięcia gry do przodu w innych wątkach?

a jak będą zadani gdzie coś znajdziesz za trzy rozdziały co wtedy?
nie ale co to zmienia ? może chce akurat teraz to zrobić? 2 a co są takie ?

Jak chcesz zrobić to zadanie to po prostu eksploruj DP, chyba to nie jest trudne?
 
Odpowiedz
#17
Powiem tak. To zadanie jest łatwe :>
Odpowiedz
#18
(03.08.2016, 19:23:58)Beathrax napisał(a): 2 a co są takie ?
Adres
Mnóstwo.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#19
Duży uśmiech 
Zadanie Lekkoduch trzeba wykonać przed końcem zadania Zbrodnia i Kara w przeciwnym wypadku zadanie Lekkoduch zostanie w dzienniku i nie da rady go wykonać.

Zadanie Starożyny Kult trzeba wykonać tyle ile się da w danym rozdziale.
Miałem  problem że pomijałem większość innych zadań i wykonywałem je w 5 rozdziale. Wtedy zaczęłam wykonywać zadnie Starożytny Kult i zbagowałem sobie zadnie żd Xardas uciekł do górczniej doliny a żeby wykonać zadanie musiał być w Swojej wieży. Źle to napisałem ale pewnie nie które osoby wiedzą o co chodzi
Odpowiedz
#20
Co prawda sam na siebie skazuję wyrok pisząc w niewłaściwym dziale a raczej odpowiadając ale co z tego. Janek Ty to zuch chłopak jesteś jak już w 5 R jesteś :>
Odpowiedz
#21
(08.08.2016, 20:55:34)Janek97279 napisał(a): Zadanie Starożyny Kult trzeba wykonać tyle ile się da w danym rozdziale.
Miałem  problem że pomijałem większość innych zadań i wykonywałem je w 5 rozdziale. Wtedy zaczęłam wykonywać zadnie Starożytny Kult i zbagowałem sobie zadnie żd Xardas uciekł do górczniej doliny a żeby wykonać zadanie musiał być w Swojej wieży. Źle to napisałem ale pewnie nie które osoby wiedzą o co chodzi

Że cooooooooooooo??????? rotl
 Idol
Odpowiedz
#22
bardzo ciekawy kandydat na Idola Sierpnia  Idol  
myślalem że mnie już nic nie zaskoczy 

fakt powstał offtop ale na tyle interesujący, że warto go gdzieś przemieścić  ;(
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#23
Siema mam pytanie mam znaleźć jakiś dokument drugi dla wrzoda szukam już 30min i nic nie znalazłem w górskiej fortecy wszędzie zajrzałem każda skrzynia
Odpowiedz
#24
Dokument jest w pewnym ukrytym pomieszczeniu. W NK także to pomieszczenie występowało.
Odpowiedz
#25
nie ma żadnego drugiego dokumentu
jest tylko ten o prawach do tytułu

swoją drogą - ile tym masz godzin gry na liczniku?
bo może od tego zaczniemy zanim w ogóle rozpoczniemy ci pomagać
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#26
Byłem w tym pomieszczeniu tam gdzie był pierwszy dokument i nie ma nic
Odpowiedz
#27
ponawiam pytanie o czas gry
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#28
Byłem ponownie w górskiej fortecy zabiłem wszystkie smoki i on mi coś mówił o następnym dokumencie
Odpowiedz
#29
(09.08.2016, 15:09:39)Memorius napisał(a): ponawiam pytanie o czas gry

Z 20h chyba już mam
Odpowiedz
#30
to znaczy, że zabiłeś smoki po 20 h gry?

aha Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości