Starożytny Kult
W trakcie walki ze Starym Bogiem Zguba Bogów mi się wyczerpała. Jak mogę więc go zabić? Poza tym mówił on coś jeszcze o jakimś lekarstwie w trakcie zarazy zombie, ale ja nie gadałem z nim nigdy o żadnym lekarstwie ani nie rozdawałem go ludziom. O co chodzi?
Odpowiedz
(04.06.2022, 15:23:50)Zloksli napisał(a): W trakcie walki ze Starym Bogiem Zguba Bogów mi się wyczerpała. Jak mogę więc go zabić?

Nie spotkałem się z czymś takim u siebie i na forum. Być może któraś wtyczka Union to powoduje jeśli używasz.

(04.06.2022, 15:23:50)Zloksli napisał(a): Poza tym mówił on coś jeszcze o jakimś lekarstwie w trakcie zarazy zombie, ale ja nie gadałem z nim nigdy o żadnym lekarstwie ani nie rozdawałem go ludziom. O co chodzi?
Jest zadanie z tym związane. Pewnie go nie wziąłeś, a dialog odpalił się z automatu, bo tak są skonstruowane warunki w skryptach.
Odpowiedz
(04.06.2022, 15:23:50)Zloksli napisał(a): W trakcie walki ze Starym Bogiem Zguba Bogów mi się wyczerpała.

Że co? Takie coś jest możliwe? XD
Odpowiedz
Tak, jest to możliwe. Ten miecz aby działać wymaga many. Jeżeli spada ona do zera pojawia się komunikat "Moje magiczne moce się wyczerpały i już nie mogę kontrolować miecza!"
Co trzeba w tej sytuacji zrobić to chyba oczywiste...

Zadanie z plagą zombi należy do fajniejszych i bardziej rozbudowanych w grze. Jak widać Zloksli gra nad wyraz nieuważnie i rozegranie tego bezpowrotnie stracił.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości