Starożytny Kult
#31
Kult eliminuje świadków co teraz mam zrobić ? z andre żadnego nie ma dialogu a propo iglerio a w wiezieniu iglerio nie siedzi ?
Odpowiedz
#32
Zacznij czytać. Poważnie - jeśli gubisz się w takich prostych rzeczach to nie ukończysz gry.
Z mojej strony to ostatni post re na jakikolwiek twój z zakresu pomocy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#33
Mam pytanie odnośnie zadania zbrodnia i kara!
Mianowicie chodzi o krwawe puchary dla lucy za pierścień Kiranora ? Problem w tym że jak oddam jej te dwa puchary to później pod koniec zadania zbrodnia i kara nie ma tych pucharów w ciele Lucy , więc wczytałem poprzedni save by zrobić fałszywe puchary u Casii ale nie ma u niej żadnych opcji dialogowych na ten temat , jak wykonać to zadanie by nie tracić krawawych pucharów?
Odpowiedz
#34
puchary Lucy ma kto inny, jej bliski

ona tych pucharów nie ma ze sobą w jaskini
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#35
ok sprawdziłem i rzeczywiście puchary oddaje Alvin :) dzięki za tak szybką odpowiedź
Odpowiedz
#36
(31.07.2016, 13:39:03)saturas napisał(a): Mam pytanie odnośnie zadania zbrodnia i kara!
Mianowicie chodzi o krwawe puchary dla lucy za pierścień Kiranora ? Problem w tym że jak oddam jej te dwa puchary to później pod koniec zadania zbrodnia i kara nie ma tych pucharów w ciele Lucy , więc wczytałem poprzedni save by zrobić fałszywe puchary u Casii ale nie ma u niej żadnych opcji dialogowych na ten temat , jak wykonać to zadanie by nie tracić krawawych pucharów?
???? o co biega ? ja dokończyłem zbronie i kare ale pierwsze słyszę żeby w to był zamieszany kiranor tzn w global modzie był

(01.08.2016, 07:27:54)Beathrax napisał(a):
(31.07.2016, 13:39:03)saturas napisał(a): Mam pytanie odnośnie zadania zbrodnia i kara!
Mianowicie chodzi o krwawe puchary dla lucy za pierścień Kiranora ? Problem w tym że jak oddam jej te dwa puchary to później pod koniec zadania zbrodnia i kara nie ma tych pucharów w ciele Lucy , więc wczytałem poprzedni save by zrobić fałszywe puchary u Casii ale nie ma u niej żadnych opcji dialogowych na ten temat , jak wykonać to zadanie by nie tracić krawawych pucharów?
???? o co biega ? ja dokończyłem zbronie i kare ale pierwsze słyszę żeby w to był zamieszany kiranor tzn w global modzie był

czy to jest w ogóle jakieś odzielne zadanie od lucy ?
Odpowiedz
#37
Cytat:???? o co biega ? ja dokończyłem zbronie i kare ale pierwsze słyszę żeby w to był zamieszany kiranor tzn w global modzie był

bo to zadanie można zrobić na dwa sposoby
z udziałem Kiranora jako zleceniodawcy oraz z opcji zapytania o więźniów Lorda Andre
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#38
Jak ruszyć zadanie zbrodnia i kara do przodu, jestem po rozmowie z Andre na temat nocnych patroli.
Odpowiedz
#39
Musisz chodzić, pytać. Pogadać z szefem straży, w knajpach, itd...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#40
Andre dał ci ważną kwestię - rodzina. Podpowiem : Ojcem Particka był pewien farmer. Szukaj.
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz
#41
Dzięki :D knajpy i ludzi zaliczyłem (heh takie dorosłe) ale o farmach nie pomyślałem.
Odpowiedz
#42
Czy po pokonaniu nieznajomego w zadaniu Zbrodnia i Kara powinna się załączyć jakaś rozmowa, bo stoi w miejscu i tylko sie na mnie patrzy.
Odpowiedz
#43
(02.08.2016, 09:00:40)styxu napisał(a): Czy po pokonaniu nieznajomego w zadaniu Zbrodnia i Kara powinna się załączyć jakaś rozmowa, bo stoi w miejscu i tylko sie na mnie patrzy.

nie zabij go
Odpowiedz
#44
Hejka, jak popchnąć do przodu zadanie "Rytualne Ostrze"?
Jestem na momencie, gdzie dowiedziałem się, że Faler był w klasztorze i gadał z Pyrokarem.
Odpowiedz
#45
Masz znaleźć niejakiego Verona?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości