Starożytny Kult
Questa zrób po prostu, którego na farmie dostajesz, a Twój problem sam się rozwiąże.
Odpowiedz
(13.07.2018, 11:39:45)Dota napisał(a): Questa zrób po prostu, którego na farmie dostajesz, a Twój problem sam się rozwiąże.

Ok. Dzięki. Już znalazłem.
Odpowiedz
Jestem po rozmowie z Xardasem w jego starej wieży. Powinienem od razu kontynuować ten wątek czy w pierwszej kolejności lepiej zająć się smokami i przejść do R5? Pytam się bo nie chcę nic zepsuć w tak dalekim etapie rozgrywki, z góry dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz
Fabularnie to Xardasa w 5 rozdziale już nie ma, więc wątek kultu trzeba zrobić w 4 akcie.
Odpowiedz
Generalnie zasada jest taka, że najpierw wykonujemy zadania mniej ważne, czyli wątki "mniej główne". Dotyczy się to nawet gildii pobocznych.
Odpowiedz
Witam. Mam problem dotyczący wyciągnięcia Dobara zza krat świątyni śniącego. Otóż zdobyłem 3 pergaminy od razu, I pewnie tu tkwi powód problemu, otóż milten nie ma żadnych opcji dialogowych i nie mogę popchnąć fabuły do przodu. Już po mojej grze? Czy da się to jakoś naprawić?
Odpowiedz
Rozumiem, że porozmawiałeś z Dobarem zanim wróciłeś do Miltena?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak z dobarem, parlafem, miltenem. Do tego dodam że podczas zdobywania pergaminów zdobyłem najpierw z farmy onara, od kartografa i na końcu od lutero. Dopiero gdy zakupiłem od lutero za kwotę za którą mógłbym kupić bibliotekę wyskoczył mi zapis w dzienniku ze mam pergamin i mogę wracać do miltena.
Odpowiedz
Warunkiem rozmowy Miltenem jest posiadanie w ekwipunku tego co Dobar miał przy sobie i ci oddał.
Masz to?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
NIE AKTUALNE Moja wina, wczoraj zmęczony skończyłem grać przed pierwszą  i chyba nie ten zapis w dzienniku przeczytałem. Otóż mam wyraźnie napisane że potrzebuję trzech pergaminów czyli muszę zdobyć jeszcze ten kruka. No cóż liczyłem że mogę zrobić Jarkendar w 3 rozdziale ale jak widać to nie możliwe. Dziękuję za pomoc i przepraszam za zamieszanie. I mam jeszcze takie pytanie czy macie zamiar napisać solucję do Przeznaczenia?. Jestem bardzo zajętym człowiekiem mimo to ostatnio przeszedłem returninga i mimio wielu nie logicznych rzeczy i crashów , było to możliwe dzięki solucji.
Odpowiedz
Solucja istnieje, ale nie zostanie udostępniona ze zrozumiałych przyczyn.


Cytat:No cóż liczyłem że mogę zrobić Jarkendar w 3 rozdziale ale jak widać to nie możliwe.

jest możliwe nawet w drugim rozdziale
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Chodzi mi o to że chciałem tam iść w 3 rozdziale. Zawsze chodzę w drugim i jednak grając magiem jest to męczące. Z wiadomych przyczyn? Przecież większość nie podejmuje się przechodzenia właśnie ze względu na brak solucji :D Przynajmniej w moich kręgach. Po prostu gothic jest czasochłonny i to jeszcze z takim boostem questów gdzie trzeba cały czas biegać szukając często postaci nie wskazanych. Pewnie myślicie że solucja odebrała frajdę z gry? No nie mogę być rzecznikiem wszystkich graczy którzy porzucili przeznaczenie z różnych przyczyn, ale mogę opisać swoje odczucie które towarzyszy przechodzeniu gry z solucją nawet często nie logicznej- returnig i gry na pewno bardziej logicznej - przeznaczenie bez owej solucji. Przy pierwszym wypadku jest często frustracja którą da się zniwelować szybkim przejrzeniem solucji na telefonie i rozwiązaniu problemu co daje poczucie że się niczego nie pomija i wykorzystuje materiał w 100 procentach . Natomiast w przypadku przeznaczenia każdy problem ze znalezieniem kogoś kończy się wychodzeniem z gry i szukaniem problemu na rożnych forach co jeszcze powiększa zdenerwowanie, poza tym dochodzi czynnik nie wykorzystania materiału obecnie mam otwartych z 80 zadań których większą część wypełnię ale spora częśc zostanie na pewno otworzona bo naprawdę nie mam sił biegać po mapie w te i we wte bo o to tutaj nie chodzi, a na pewno nie w dalszych etapach gry. Podsumowując przeznaczenie jest logiczne, ale logika jest kwestią też pewnego toku myślenia który nie każdy musi rozumieć, co odbiera smak gry.
Odpowiedz
No właśnie na forach, dokładnie o to chodzi. OK 

Natomiast ogólnie odnośnie tego co napisałeś w kwestii 100% - nie da się przejść przeznaczenia żadną gildią za pierwszym razem 100%.
A w kwestii ogólnej podejścia do tego co robimy - my nie dostarczamy rozrywki, a wyzwań.
Nasze produkcje dają możliwość wygrania lub nie, bo to jest gra, a w grze są i wygrani przegrani. Wielu przegrało, więc tym większa chwała okrywa tych, którzy wygrali i czasem nawet kilka razy, na różne sposoby.
Samodzielne myślenie  to wielki dar, którym obdarzonych jest coraz mniej ludzi. Do nich kierujemy swoje gry i mogą się poczuć elitarnie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No cóż  więc mam nadzieję że też pod koniec będę czuł dumę a nie frustrację, jak skończę oczywiście.
Odpowiedz
Od siebie dodam, że moja pierwsza przygoda z Przeznaczeniem wyglądała podobnie. Frustracja i zdenerwowanie, ale jednocześnie gra ma w sobie coś takiego, że gdy się rzuci klawiaturą o ścianę to po niedługim czasie znowu chce się do niej wracać aby ponownie spróbować sprostać wyzwaniom. A gdy już grę się ukończy to satysfakcja jest nie do opisania. OK
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości