Starożytny Kult
Witam wszystkich :) Mam takie pytanie. Otóż jestem po rozmowie z Czarnym Paladynem z jaskini niedaleko Khorinis, wyświetliło mi się powiadomienie że dodano wpis do zadania Starożytny kult ale ja nie mam takiego zadania w dzienniku... Później przeczytałem w necie, że to zadanie pojawia się po pierwszej rozmowie z Xardasem. Wydaje mi się że wyczerpałem wszystkie linie dialogowe z nim, czy to może być błąd że nie mam tego zadania? Czy mogę spokojnie grać dalej bez obaw, że po jakimś czasie nie będę mógł kontynuować gry? W końcu czytałem, że ten wątek jest konieczny do wykonania. Pozdrawiam
Odpowiedz
czy byłeś na tyłach wieży, jak mówił Xardas, i rozmawiałeś z demonem?!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Tak ale nie zrobiłem tego od razu... Przypomniałem sobie o zadaniu Nieproszony gość po rozmowie z Czarnym Paladynem i dowiedzeniu się, że zadanie Starożytny kult zaczyna się po rozmowie z Xardasem. Oczywiście wczytałem save przed rozmową z tym Paladynem i poszedłem zrobić to zadanie. Niestety nie zrobiłem tego zaraz na początku gry bo nie mogłem znaleźć tego ukrytego przejścia... Tylko że jak teraz wykonałem to zadanie to dalej nie mam zadania Starożytny kult. Chciałem jeszcze powiedzieć że wcześniej zacząłem zadanie Zbrodnia i kara po rozmowie z Andre, dostałem Zwój od Akila i rozmawiałem o nim z Xardasem. Czy zepsułem sobie grę?
Odpowiedz
A czy byłeś w dolince u Lestera? Poszliście do jaskini?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Tak, zrobiłem to na początku. A teraz jeszcze porozmawiałem z Czarnym Paladynem i nie mam tego zadania Smutny No cóż. 3 tygodnie gry w plecy... Ale za głupotę się płaci. Kiedyś na pewno zagram od początku, modyfikacja jest mega, świetnie się czyta dialogi :)
Odpowiedz
ja myślę, że skoro pojawiają się wpisy, to można kontynuować grę
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Na wstępie chciałbym powitać szanowne forum, to mój debiut tutaj.
Starałem się grać dość uważnie i skrupulatnie, do tej pory nie natknąłem się na jakieś większe problemy, dziś jednak trafiłem na ścianę. Wykonuję zadanie "Zbrodnia i kara" w wersji od Andre. Wypytałem o wszystko Wulfgara, gadałem z Kardifem, Lucy, Cassią, Akilem(od którego dostałem zwój). Ze zwojem tym poszedłem do Xardasa, ten stwierdził, że powinienem przeszukać jaskinie koło miasta. Grałem kiedyś w Globala (niedługo, ale jednak), więc wiedziałem o którą jaskinię chodzi. Przychodzę tam o północy i rzeczywiście, Lucy leży martwa, jednak nie pojawia się ani Mroczny Paladyn, ani Nieznajomy, co skutecznie zatrzymuje śledztwo w marnym punkcie. Z tego co tu czytałem, ktoś już miał podobny problem i pomógł starszy save. Chciałem zapytać czy komuś udało się to rozwiązać inaczej, nie ukrywam, że nie chce tracić postępu w rozgrywce.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
(31.03.2019, 10:23:40)Hexados napisał(a): Z tego co tu czytałem, ktoś już miał podobny problem i pomógł starszy save. Chciałem zapytać czy komuś udało się to rozwiązać inaczej, nie ukrywam, że nie chce tracić postępu w rozgrywce.
jak zobaczę save - może się uda, ale pewnie zostały kody
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
No cóż, pozostaje czekać. Dziękuję, za zainteresowanie problemem i szybką odpowiedź.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Jest to faktycznie jakiś błąd indywidualny, bo ciało Lucy i ten Czarny Paladyn pojawiają się w ramach jednej i tej samej akcji skryptowej.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Problem został już zażegnany dzięki ingerencji Titufa, mi nie pozostało nic innego jak cieszyć się grą i liczyć że był to pojedyńczy przypadek.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Czy od tego Barthosa czy jak mu tam ( tego maga z obozu myśliwych) można otrzymać pergamin ?
Podejrzewam że mam u niego narazie zablokowany dialog poniewaz mam juz jeden jaki jest "narazie" potrzebny do sprowadzenia Dobara lecz jestem ciekaw czy ten trzeci musze zdobyć od lutero czy moge od kogoś innego.
Odpowiedz
Nie, nie można. Lutero cię nie minie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
W której jaskini szukać tego gadającego gobilna ? Byłem we wszystkich jaskiniach blisko wody i nic... a zniechęca mnie juz te ciągłe "latanie"
Odpowiedz
Tam gdzie robiłeś zadanie dla Foresta z bandytami i posążkiem.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości