Znikające postacie
wysłałem na pw
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
                                  [Obrazek: 91YEuWK.gif]
Odpowiedz
Wcieło mi tego paladyna co siedział obok DIEGO w GD... 
Widziałem go na wczesniejszych zapisach jak jeszcze nie rozpoczołem zadań ze zbieraniem informacji o rudzie a ścigałem maga z mrocznego kultu...
Nie chciałem z Diego włączać rozmowy zeby nic sobie nie zbugować i teraz mam.

Czy jest jakis poważniejszy wątek z tym paladynem oprocz tego co mowił Diego ze chce on dostać sie z powrotem do zamku ? 
Jesli nie to moze lepiej daruje sobie konsole z przywoływaniem go.
Odpowiedz
nigdzie nie znika tylko stoi w innym miejscu w dzień
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam , Panowie wcieło mi kucharzy ze zjednoczonego obozu , tych których musiałem sprowadzic od Fajetha , mozecie pomoc z przywołaniem ?
Odpowiedz
Możesz coś więcej napisać, bo to ciekawe i chyba nie na temat. Ci NPC, jeśli zniknęli, to chyba tylko z twojej winy zostali zjedzeni przez potwory. Czy też bez żadnej akcji skryptowej wyparowali?
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
Odpowiedz
Odprowadzilem do obozu, zaczepili z gadka, zostali przy kotle, od tamtego momentu, nie zaczepialem kucharzy, nie zwracałem na nich uwagi. Jak coś to był szybki teleporty do obozu gadka z Arto i kompania ,, teraz jestem w 4 rozdziale I jakoś mi w oko wpadło że ich nie ma, nie wiem, konsola była raz użyta bo wcześniej zanikl Imperanon
Odpowiedz
sprawdź PW
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości