Zadania poboczne w GD
#31
Jak się nazywa ta misja?
Odpowiedz
#32
A 4. gdzie jest? Przeszukałem oba brzegi jeziora niedaleko Nowego Obozu i tam go nie mam. Chyba, że źle odczytałem tą zagadkę.
Odpowiedz
#33
Tereny zmarzniętego NO, przy lodowym golemie. Trzeba wejść na teren lodowego smoka.
Cytat:Jak się nazywa ta misja?

Zadanie zwie się, ku zaskoczeniu, Chromanin.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#34
Gdzie znajdę klucz do lochów w zamku (tych co Gomez zamknął w nich Stone'a) oraz klucze do pierwszych i trzecich drzwi w zamku prowadzących do wysokiej wieży?
Odpowiedz
#35
Większość kluczy jest sprytnie poukrywana na Zamku. Przetrząśnij go dokładnie po prostu.
Odpowiedz
#36
Przeszukałem cały zamek i to dokładnie i nie znalazłem żadnego klucza.
Odpowiedz
#37
(09.08.2016, 11:58:45)revynar napisał(a): Przeszukałem cały zamek i to dokładnie i nie znalazłem żadnego klucza.
Skup się chyba logiczne nie że nie bd one na widoku jakiś ukryty przycisk albo coś :>
Odpowiedz
#38
gdzie znajde klucz do skrzyni w zatopnionej wiezy xardasa?
Odpowiedz
#39
(09.08.2016, 15:33:29)gaeltheboss4 napisał(a): gdzie znajde klucz do skrzyni w zatopnionej wiezy xardasa?

Dowiesz się w trakcie fabuły jak będzie grał uważnie.
Odpowiedz
#40
Jako iż dostałem to zadanie od magów ognia to tu to piszę. Który handlarz z Khorinis ma insygnia tego lorda-paladyna? Gadałem chyba z każdym i nic nie znalazłem.
Odpowiedz
#41
Jeśli powróciłeś już z Jarkendaru i przeczytałeś odpowiednią notatkę, to powinieneś rozejrzeć się na placu handlowym za kupcem, który dzieli mieszkanie wspólnie z dobrotliwym Magiem Daronem. Mam nadzieję, że wytrwasz w misji powierzonej Ci przez Innosa.
Odpowiedz
#42
Jestem w III rozdziale i mam problem z  zadaniami:

1. Rośliny wiary -  zlokalizowałem dwie roślinki, w jaskini na górskiej drodze pomiędzy kryptą z amuletem Angara a wejściem na tereny smoka oraz obok wierzy pod którą walczymy z przywódcą stada, nie mogę odnaleźć trzeciej.
Odpowiedz
#43
Co do roślin wiary 3 jest tam gdzie dużo orków
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#44
Oj, dałeś podpowiedź pół doliny było upchane orkami, teraz jedynie zostali jedynie ci pod zamkiem i patrole nad rzeką, trza się nimi w końcu zająć... ;)
Odpowiedz
#45
(09.08.2016, 20:36:11)Attilan02 napisał(a): Oj, dałeś podpowiedź pół doliny było upchane orkami, teraz jedynie zostali jedynie ci pod zamkiem i patrole nad rzeką, trza się nimi w końcu zająć... ;)

Eh dobra ci co się bawią w słoneczko. Teraz wiesz ?  Troll
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości