Zadania poboczne w GD
Musisz zabić najpierw zabić Falera.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
(25.01.2018, 12:04:06)Beathrax napisał(a): Jak zacząć zadanie z gomezem w lochach go niema
jest w lochach, więc po prostu cię zaczepi gdy go spotkasz
Jak się już go spotka to nie potrzeba żadnych warunków, by rozpocząć zadanie, zupełnie żadnych.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hej,

Gdzie znajduje się klucz do wewnętrznych drzwi w magazynie w Zamku? Szukam Misy Magnata, klucz do kufra już mam, ale za żadne skarby nie mogę znaleźć tego do ostatnich drzwi.
Odpowiedz
Witam
Spotkałem kilku orków z imieniem, jeden przed wolną kopalnią , miejsce gdzie w g1 szło się po almanach i imienni orkowie przed świątynią śniącego ? Ono są do jakiś zadań czy można ich normalnie zabić ?
Odpowiedz
Zasada jest jedna.
Jeśli imienny NPC w tym ork atakuje pierwszy to znaczy, że nie ma z nim dialogów i jest oznaczony inaczej tylko ze względu na jakieś itemy, które posiada, a które można zdobyć likwidując go.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam

Gdzie znaleść klucz do drzwi gdzie w g1 była komnata Gomeza te obok Paladyna Quintino?? Chciałem zrobić screena ale robi mi zrzut ekranu pulpitu zamiast gry Smutny
Odpowiedz
Dobrydzien..

Panowie, po kilku miesiącach zmagań z pracą, życiem i Gothicem
kończe drugi rozdział na zasadzie "do czysta". 
Khorinis pustynia, Dolina Przodków pustynia, zostały mi 
orki dookoła zamku, kopalnia w starym Nowym Obozie 
i tereny w pobliżu smoków. 

Pytanie polega na tym, które zadania z pozostałych mi 
do tej pory uda się popchnąć w II Rozdziale.., 
oto chronologiczna lista aktywnych zadań:

- [3R+]  Oko Innosa -> wiadomo po powrocie z GD
- [3R+]  Starożytny Kult -> Pokazać zwój Xardasowi planuje na poczatku 3R
- [3R+]  Zwiastun Burzy -> Ostatnio gadałem z Johannem, póki co nie wiem co dalej
- [3R]    Informacje dla Gravella -> wiadomo
- [?R]    Przyjaciele z Khorinis -> Kostur Oświecenia Y'Beriona nie wiem gdzie może być
- [2R]    Polowanie na rzadkie zwierzęta -> został mi lodowy troll i jaszczur
- [3R+]  Wieże osnute mgłą
- [3R]    Przyjaciel dla Uka-Chaka -> Chyba w 3R przejdzie Uka-Chaka do GD? Bo póki co stoi.. 
- [3R]    Dowody -> Wiadomo
- [2R]    Teleporty w Górniczej Dolinie -> Mam iść po księgę do Kopalni
- [3R]    Najemnik  orków - Ur Shak póki co nic nie wie na tem temat, ale ma zagadać z orkami ;D
- [3R+]  Xardas nekromanta - Faler leży, szata oddana
- [3R?]   Nowe rynki zbytu - ostatni wpis mam o rozpoczęciu handlu z myśliwymi, ale nie moge pogadać o tym z Midlasem
- [3R]    Wieści dla Kelvina - wiadomo
- [3R]    Zabójstwo na zlecenie - jak mam czekać, to pewnie w 3R akcja pójdzie do przodu
- [3R?+] Kolekcjoner Ksiąg - Biografie Hagena i Najwybitniejszych Uczonych oddałem
- [2R?]   Dowcipny Stone - nie wiem jak to ruszyć
- [2R?]   Amulet Angara - jeszcze dobrze nie zbadałem terenów w których podobno leży
- [2R?]   Tajemnica piramidy - czy dostanę wskazówkę od jakiegos NPC jeszcze w II R?
- [2R]    Kopacze i ruda - wiadomo
- [3R+]  Pierścień Kultu - chyba teraz nic się nie dowiem 
- [3R]    Kopalnie w Górniczej Dolinie - została chyba Wolna Kopalnia
- [3R]    Nowy pomocnik w wytwórni 
- [3R]    Uriziel
- [3R+]  Najważniejsze zadanie


Mogę coś więcej tu popchnąć jeszcze w II Rozdziale?

Załączam staty, niestety nie da się edytować.
[Obrazek: 13629460981418314489.jpg]
Odpowiedz
Chyba orkowie :> . Ich bym wybił, jak nie teraz to w 3 rozdziale, bo jest bonus i jak mnie pamięć nie myli to w 4 rozdziale przyjdzie kolejna partia.
Odpowiedz
(10.06.2018, 19:15:06)Erwin napisał(a): Chyba orkowie :> . Ich bym wybił, jak nie teraz to w 3 rozdziale, bo jest bonus i jak mnie pamięć nie myli to w 4 rozdziale przyjdzie kolejna partia.

dzieki za porade, ale miałem zamiar wybić wszystkich orków dookoła zamku, moje pytanie było bardziej złożone :+)


Wolna kopalnia czysta, almanach zdobyty, kamienie ogniskujące naładowane, teraz teleporty
Odpowiedz
Ja wiem, ale z tym maksymalnym popychaniem zadań to nie pomogę, bo nie pamiętam.
Jak chcesz to sobie serię Majesa na YouTube poprzeglądaj. On znał grę, to wszystkie zadania "maksował" na dany rozdział.
Odpowiedz
Dzięki za radę, próbowałem, ale nie dam rady go oglądać, niesłychanie mnie irytuje jego głos i brak jakichkokwiek umiejętności lingwistycznych.. Może znajdzie się ktoś, kto pamięta które zadania kiedy były robione.. :+)
Odpowiedz
Cytat:Amulet Angara - jeszcze dobrze nie zbadałem terenów w których podobno leży

to zadanie można wykonać w trakcie wykonywania zadania z teleportami
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(11.06.2018, 12:43:44)Memorius napisał(a):
Cytat:Amulet Angara - jeszcze dobrze nie zbadałem terenów w których podobno leży

to zadanie można wykonać w trakcie wykonywania zadania z teleportami

Teleporty z amu angara zrobione, teraz czyszczenie GD na amen. Mam 22 aktywne zadania i 295 ukończonych. Wydaje mi się, że wszędzie wlazlem i wszystkie questy połapalem.. zobaczymy co dalej, dzięki za info.
Odpowiedz
Witam, mam nadzieję że dobry dział. Po przechadzaniu się po górniczej dolinie znalazłem chatę Draxa i Ratforda (niedaleko cmentarzyska orków). Na wstępie Bezi się chwali że załatwił Kruka, a Drax pyta go o pierścień w ramach potwierdzenia swoich słów. Wydaje mi się, że Kruk miał jakiś pierścień, no, ale on już gryzie glebę, więc raczej tego nie sprawdzę. No, a nawet jeżeli jego ciało wciąż leży w świątyni, to i tak zabrałem od niego wszystkie przedmioty.
Jako, że w ogóle nie sprzedaje żadnych przedmiotów (poza skórami u Bospera i kosztownościami u Halvora), owy pierścień powinienem mieć.
Teraz pytanie, czy możliwe, że ten pierścień poszedł w hurcie u sprzedawcy ryb? Czy po prostu jest w innym miejscu?
Odpowiedz
Zobacz w ekwipunku w tych pierdołach na końcu czy masz złoty pierścień z opisem -pierścień Kruka czy coś w ten deseń.
Jak masz to spróbuj go wyrzucić i podnieść i zobacz czy będzie jakiś dialog z Draxem.
Pierścień jak kojarzę ma Kruk i raczej nie da się go sprzedać Halvorowi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości