Zadania poboczne w GD
(11.08.2018, 18:59:25)Erwin napisał(a): Zobacz w ekwipunku w tych pierdołach na końcu czy masz złoty pierścień z opisem -pierścień Kruka czy coś w ten deseń.
Jak masz to spróbuj go wyrzucić i podnieść i zobacz czy będzie jakiś dialog z Draxem.
Pierścień jak kojarzę ma Kruk i raczej nie da się go sprzedać Halvorowi.

Dzięki za odpowiedź, przejrzałem ekwipunek i niestety nie było go, musiał go łyknąć Halvor niestety Smutny Jak ktoś wtajemniczony wie, czy sprzedawca go skupuje niech da mi znać, żebym się nie martwił, no i czy ten pierścień jest do czegoś potrzebny (poza ciekawym dialogiem Draxa, który mi zapewne przepadnie :/ ). Jest jeszcze możliwość, że leży przy jego targowisku w porcie, (czasami wyrzucam przedmioty gdy mówi, że mam za dużo towaru) ale to mało prawdopodobne, gdyż zawsze wszystko podnoszę. Jak zacznę rozgrywkę to polecę do Khorinis sprawdzić to, ale to jest niemożliwe. Zawsze sprawdzam co wyrzucam no i zawsze podnoszę. Robię to skrupulatnie. No i co najgorsze, jeżeli jest już sprzedany to od Halvora go nie odkupię. Ehh, a można było zostać Jastrzębiem.
Odpowiedz
Sprawdź w takim razie czy tam nie leży. Ja od momentu zabicia Kruka do spotkania Draxa w GD wielokrotnie sprzedawałem fanty Halvorowi i pierścień Kruka się nie sprzedał. Czy brak pierścienia coś blokuje - nie wiem. Musiałby się ktoś z twórców wypowiedzieć.
Odpowiedz
Jeśli posiadamy pierścień w ekwipunku to mamy kolejny dialog z Draxem, który wyciąga od nas pierscień oferując w zamian dosyć nietypowa nagrodę , wpada też 300 exp.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(11.08.2018, 20:11:28)Memorius napisał(a): Jeśli posiadamy pierścień w ekwipunku to mamy kolejny dialog z Draxem, który wyciąga od nas pierscień oferując w zamian dosyć nietypowa nagrodę , wpada też 300 exp.

Dziękuję Erwin i Memorius za odpowiedzi i za przeniesienie postów w odpowiednie miejsce, no i przepraszam za początkowe napisanie w złym. Wahałem się pomiędzy tymi dwoma działami. 
No dobra, ale wracając do sedna, czy Halvor skupuje od nas ten pierścień? Erwin pisałeś, że nie, ja niestety obok stoiska z rybami nic nie znalazłem, a przedmioty obok niego wywalam w jednym specyficznym miejscu, aby nic nie zgubić. Robię to naprawdę bezpiecznie. Jako, że nigdy nie sprzedaje itemów, to powinienem owy pierścień mieć, a tu ani widu, ani słychu. Mikstura szybkości i zajrzę do Kruka jeszcze, no bo kurde, lubię mieć wszystko ukończone ::)
Odpowiedz
Sprawdź jeszcze Kruka. Na 100% nie jestem w stanie Ci teraz tego potwierdzić albo zaprzeczyć.
Część chłopaków teraz ogrywa Przeznaczenie może to sprawdzą i dadzą zwrotnie znać.
Odpowiedz
(11.08.2018, 21:09:57)Erwin napisał(a): Sprawdź jeszcze Kruka. Na 100% nie jestem w stanie Ci teraz tego potwierdzić albo zaprzeczyć.
Część chłopaków teraz ogrywa Przeznaczenie może to sprawdzą i dadzą zwrotnie znać.

Dziękuję Erwin za zainteresowanie tematem. Może Memorius, albo ktoś z twórców mający dane informacje się wypowie. Kruk o dziwo leży wciąż wygięty, żadnych przedmiotów jednak nie miał ::) Czyżby Rademes...  Faja  
No, a tak poważnie to tylko dwie opcje wchodzą w grę. Zniknął, albo Halvor opchnął go dalej. W ogóle czy jest możliwe, żeby z ekwipunku ulotnił się jakiś przedmiot? W gwoli ścisłości Marvina nie uruchomiałem podczas rozgrywki. Z tego co napisał Memorius, to będę musiał obejść się smakiem (tego nienawidzę, uwielbiam robić wszystko w Przeznaczeniu) i zostawić to na kolejną partię, która kiedyś w dalekiej przyszłości, jak czas znów pozwoli, na pewno nadejdzie. Pozdrawiam
Odpowiedz
Według skryptu Halvor tego pierścienia nigdy nie kupi.
Co do znikania przedmiotów z ekwipunku - były takie zgłoszenia - może to wynikać z niedoczytania obszernego zestawu itemów w ekwipunku, choć to zdarza się rzadko
Zastanawiąjące jest, że nie zniknęło ciało Kruka - ciała nie  znikają, gdy jakiś questowy item pozostał w nich.
Możliwe,że ci się nie wyświetla przy ciele właśnie ten pierścień przy zabitym Kruku.

jeśli już tak bardzo cię interesuje dalsza akcja z pierścieniem, to dam ci tu kod na niego, ale oczywiście użycie konsoli na własne ryzyko Relaks 

ITMI_GOLDRINGRAVEN
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dziękuję bardzo. Waham się, ale niezaspokojona ciekawość wygrywa i dodam sobie ten pierścień. Cool

(12.08.2018, 06:34:01)Memorius napisał(a): Co do znikania przedmiotów z ekwipunku - były takie zgłoszenia - może to wynikać z niedoczytania obszernego zestawu itemów w ekwipunku, choć to zdarza się rzadko
Tutaj troszeczkę jestem zaniepokojony. Ja zbieram wszystko i poza skórami, pazurami dla Pana K. ,oraz kosztownościami dla Halvora, nie sprzedałem niczego. Hmm, chyba będę musiał odwiedzić Orlana i zostawić część sprzętu. Pozdrawiam
Odpowiedz
Polecam sobie robić kopię save'ów gdzieś do folderu co jakiś czas - od pewnego momentu zacząłem tak robić, ale jakby co to zawsze się tu ktoś znajdzie kto pomoże.
Odpowiedz
Czy grając w Mrocznym Zakonie, mogę otrzymać bonus od Berta za wybijanie orków? Memorius pisał na forum, że trzeba zabić określoną liczbę orków po uzyskaniu dialogu odnośnie Dobara. Wybiłem cały pierścień zielonoskórych wokół zamku, na klifie, przy cmentarzysku. Nawet tych co strzegli wejścia do placu wymian po stronie Khorinis. Wszystko po przegadaniu tej kwestii z Bertem. Bonusu dalej nie ma. Wydaje mi się, że liczba zabitych orków powinna być osiągnięta, ale żadnej pochwały od strażnika nie otrzymałem. Czy wpływ na to może mieć zabijanie przy użyciu zwojów śmiertelnej fali?
Odpowiedz
Jak grałem Mrocznym Wojownikiem to bankowo miałem bonus w drugim rozdziale. W czwartym chyba też, ale nie pamiętam na 100% i też używałem Śmiertelnej Fali do kasowania orków. Może Ci się jakiś w chatce zaplątał, albo został ten co siedzi z owcą przy starej arenie :>
Odpowiedz
Kurde to nie wiem o co chodzi. Wszystkich ubiłem, ten przy arenie też. Tam gdzie są te chatki, w których pułkownik lubi się zamotać, też sprawdzałem. Zresztą kilkanaście razy obiegłem dokładnie tereny wokół zamku i nic. Nie wiem, może muszę przejść misję z bitwą na wybrzeżu.
Odpowiedz
Poszperałem, ale pewny nie jestem.
Chyba chodzi o wybór odpowiedniego dialogu z Bertem przy akcji z Dobarem.
Musi być ten, w którym pada stwierdzenie o wybiciu orków, ale jak mówię pewny nie jestem. 

Jak będzie ktoś bardziej obeznany z tematem to może zweryfikuje moje słowa.
Odpowiedz
Ale ja poprowadziłem dobrze rozmowę. Pytasz się strażnika o Gilberta, jego odpowiedzią jest - co możesz mi dać za tą informację (czy coś w ten deseń). Mówisz do Berta, że w takim razie czego żąda. Odpowiada ze niczego, żali się że chciałby zwiać, ale nie ma jak bo wszędzie pełno orków. Po czym należy wybić orków i sprawić niespodziankę strażnikowi. Tak wyczytałem na forum.

Jestem rozczarowany, bo mam mało czasu na wspaniałe Przeznaczenie, a poświęciłem go na ubijanie orków i poza doświadczeniem nie mam żadnego profitu z tego. Ja gram dla tych dialogów i zadań, co mi tam z doświadczenia  Smutny
W każdym razie dziękuję Erwin za chęci pomocy :)
Odpowiedz
Tak, tylko z opcji "Powiedz mi, czego chcesz."
Należy zabić : 60 wojowników, , 24 elitarnych wojowników i 10 szamanów.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości