Zadania poboczne w GD
K**wa no to wydaje mi się, że ich zaciukałem. Przecież dookoła zamku było ich w cholerę. No dobra, ale może faktycznie czegoś brakuje. Czy np. orkowie spoza Górniczej Doliny też się zaliczają? Ci z obozu w DP, Ci z Khorinis no i czy zaliczy mi tych, którzy pojawią się w wyniku zadania z atakiem na wybrzeżu?
Odpowiedz
Nie, zaliczają się tylko specjalnie oznaczeni w grze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No dobra, a proszę mógłbyś jeszcze napisać czy jeżeli wybije wszystkich dookoła zamku to zadanie powinno się zaliczyć? No i czy Ci oznaczeni, to tylko Ci co oblegają zamczysko?
Jestem pewien, że Ci z oblężenia są martwi. Wszyscy. Zdecydowana większość przy użyciu czaru Śmiertelna Fala. Pytam, bo nie wiem czy odpuścić ze smutkiem ten motyw, czy jeszcze powalczyć.
Teraz mnie naszła myśl. Przed zadaniem z Dobarem zabiłem za pomocą zwojów paru orków którzy stali przed taranem, aby bezstresowo dostać się do zamku. Teraz się zastanawiam czy to mogło mieć wpływ na ten wątek?
Odpowiedz
Może nie doradzę w 100%, ale przynajmniej uspokoję w kilku aspektach:
- likwidowanie orków za pomocą zaklęć nie wpływa na ten wątek,
- zabijanie orków przed zadaniem z Dobarem również nie wpływa na ten wątek :>
A dlaczego nie pojawia ci się dialog z Bertem - nie mam pojęcia, u mnie nigdy nie było z tym problemu i nie wiedziałem, że muszą zaistnieć jeszcze jakieś warunki oprócz eksterminacji zielonoskórych.
Odpowiedz
Dziękuję, to bardzo cenna informacja. Uświadomiła mnie w tym, że zrobiłem wszystko co się da. Po prostu, mam jakiś błąd. Może to kwestia sprzętowa? Intel Core i5-2520M 2.50GHz i 4GB RAM, to za mało na Przeznaczenie. Za często zdarzają mi się tego typu błędy. Typu ktoś nie zagada, ktoś mi nie da zadania itp. Czas przeinstalować grę na lepszy sprzęt.
Teraz przynajmniej wiem, że moja czasochłonna krucjata przeciwko wszystkim orkom na całej wyspie była zupełnie niepotrzebna. No chyba, że liczyć 30 poziom postaci nabity na zabijaniu zielonoskórych  Lol
Odpowiedz
Bert zleca takie same zadanie gdy zagadamy z nim w R4 lub 5. Niestety tylko wtedy, jeśli wykonane jest zadanie poprzednie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No kurde to nie mam szans, u mnie już nie ma żadnego orka na wyspie. Pojawią się w następnych rozdziałach dopiero  Smutny
Bardzo żałuję, bo ja gram dla tych wszystkich dialogowych smaczków w Przeznaczeniu, a kolejny mi ucieka.
Odpowiedz
Bardzo dużo osób widzę ma tu problem z chromaninami. Ja za to mam inny (hura, jakaś odskocznia xD). Macie pomysł dokąd udał się kowal Dobar? (Zadania: podarunek nędzarza i rytualne ostrze)
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz
Pytanie stare jak świat  Troll
Bert mówi, że pobiegł w stronę wysokich skał przy zamku. Na skałach jest pewna jaskinia.....
Odpowiedz
Dokąd mogło teleportować Gilberta w zamku po użyciu zaklęcia teleportacji od Miltena?
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz
za kraty świątyni śniącego
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
No to już tam idę xD
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz
Nie ma za co. Teraz pora na samodzielne poszukiwania...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gdzie w Wolnej Kopalni jest skrzynia z książką dla Merdariona? (Zadanie: Kamienie teleportacyjne w GD). Jedyne co znalazłam przed wejściem do Kopalni to tom 1 Przepisów
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz
Litości. Facepalm
To mod eksploracyjny. Naprawdę nietrudno to miejsce znaleźć.
Więcej samodzielności. Poważnie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości