Zadania poboczne w GD
Możliwe, że pewnie to będzie trywialne, ale gdzie mogę znaleźć klucz do wieży w zamku w Górniczej Dolinie?.
Odpowiedz
Nie pamiętam czy to ten akurat, ale wejdż na górę do pomieszczenia w tym budynku co siedzi Engor i poszukaj ukrytego przełącznika, który odsłoni klucz.
Odpowiedz
Ten już mam. On otwiera do komnaty, która jest przyległa do wieży.
Odpowiedz
To może ten co leży na dnie studni w lochach, albo na beczce w pom. przy bramie - stoi tam często Fairfax i to raczej posty nie w tym dziale.

Przeniosłem/Tituf
Odpowiedz
Tak, chodziło mi o ten pierścien za drzwiami koło Fairfaxa. Dzięki! A co do tematu, to wybrałem taki bo zadanie było od Blizny.
Odpowiedz
A to nie sprecyzowałeś i zrozumiałem, że masz problem tak eksploracyjnie tam wejść - nieważne.
Odpowiedz
Gdzie jest Chociemir, ten któremu mamy oddać Denar? Nie mogę go znaleźć na zamku i nie wiem czy to jakieś zaćmienie, czy zniknął.
Odpowiedz
Skąd wiesz, że mu trzeba coś oddać skoro jeszcze z nim nie rozmawiałeś?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Rozmawiałem z nim, tylko z 1,5 tygodnia temu i najzwyczajniej w świecie zapomniałem, że ukrywa się przed Sancdecjanem pod ziemią. Jednak zaćmienie, nie zniknięcie.

Ponieważ nie ma edycji pozwolę sobie napisać post pod postem: czy żeby wziąć zadanie od Berta z wybiciem orków trzeba było kliknąć jakąś specjalną opcję dialogową przy akcji z Dobarem? Jeżeli jej się nie kliknęło, to czy zadanie przepada? Jeżeli kliknęło się dobrą opcję, to czy zadanie pojawia się w dzienniku? Jeżeli jest to ważne, to gram najemnikiem.
Odpowiedz
Generalnie ma takiego zadania. To spec-akcja pojawiająca się, gdy powiemy Dobarowi , że zlikwidowalismy okreslona liczbę orków wokół zamku ( na zasadzie licznika). Ponadto musi być to rozdział nie wyższy niż 3
W R4 pojawia się druga opcja, zależna od wykonania pierwszej  ze specjalną nagrodą.
Info o tych rozmowach z Bertem nie pojawia się w dzienniku.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czyli generalnie starczy wybić określoną ilość orków i pogadać z Dobarem, a zadanie jest niezależne od opcji dialogowych i tego gdzie jest Dobar (zdążyłem go już wrócić do zamku)?
Odpowiedz
Dokładnie tak.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Liczą się tylko orkowie dookoła zamku, czy ogólnie w górniczej dolinie? Wydaje mi się że wybilem wszystko, a nie mogę pogadać z Dobarem.
Odpowiedz
Trzeba zabić 24 elitarnych pod zamkiem, 60 zwykłych i 10 szamanów.
Nie są to jednak zwykli orkowie z G2 NK, a inni posiadający własny kod.
Czy ktokolwiek zrobił te dwie specakcje kiedykolwiek?
Cytat: a nie mogę pogadać z Dobarem.


chyba raczej z Bertem?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
U Berta również nie ma żadnej dodatkowej akcji dialogowej. Biegałem 30 minut dookoła zamku i nic nie znalazłem, a zabiłem nawet tego orka siedzącego za kratami z owcą. Czy można wyświetlić w jakiś sposób ten ukryty licznik, żeby sprawdzić czego brakuje? I kolejny strzał, jak działa naliczanie tych orków? Czy negatywny wpływ na to może mieć fakt, że mam w pliku .ini ustawione nieznikanie ciał jeżeli mają przy sobie jakiekolwiek przedmioty?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości