Zadania poboczne w GD
Zapewniam, że nie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jakies wskazówki gdzie znaleźć książkę pt. "Magowie z Górniczej Doliny" dla Teofila?
Odpowiedz
Legalnie u
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czy oprócz poniższej misji od Kuragana smocze łuski jeszcze do czegoś służą (Mroczny Wojownik)?
Nie wiem czy ciułać kolejne PN na to. Relaks 

[Obrazek: jt83sbi.jpg]

Da się jakieś nowe rozmowy/zadania wyciągnąć z Ur-Shakiem?
Przybył dla niego nowy przyjaciel z Doliny Przodków, coś czytałem że da się jakoś quest z duszami orków zrobić jak?
Próbowałem też rozmawiać po zabiciu Hosh-Paka ale idzie na jego miejsce potem się wścieka i każe mi wypi**dalać  Troll 
Da się jakoś nie "wkur*ić" Ur-Shaka zabójstwem Hosh-Paka?  Facepalm (4R)
Odpowiedz
Jest zadanie "pojednawcze", ale w 5 rozdziale, jak dobrze pamiętam.
Odpowiedz
Cytat:Czy oprócz poniższej misji od Kuragana smocze łuski jeszcze do czegoś służą (Mroczny Wojownik)?


nie, dla Mrocznego łuski potrzebne są tylko w tym zadaniu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam
Dostałem zadanie od Fajetha w 2R żeby pozbyć się zębaczy. Problem w tym że nie pojawił się przywódca stada , w skutek czego zadania nie da się wykonać...
Odpowiedz
Trzeba porozmawiać z Bilgotem z tego co pamiętam.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Rzeczywiście , pomogło. Dzięki wielkie :)
Pogodziłem się już że coś mi się zbugowało i wyczyściłem prawie całą kolonię z orków :D
Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś już o to pytał, w końcu wątek ma 36 stron, ale nie mogę znaleźć piedestału w klasztorze zmiennokształtnych. Wszystkie pozostałe kamienie w GD już osadzone, za wyjątkiem klasztoru
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz
Patrz dziennik
Odpowiedz
Byłbym bardzo wdzięczny jak by mi ktoś napisał, gdzie znajdują się:
- Klucz do pierwszych drzwi (do drugich mam - potrzebne są do zadania z pierścieniem Gomeza dla Blizny)
- Klucz do tego małego pomieszczenia z misą magnatów (potrzebne do zadania dla Gildii Złodziei), które znajduje się w magazynie otwieranym kluczem Engora.

Zagadałem absolutnie z każdym, nie widzę, żeby ktoś miał opcję kradzieży, dokładnie przeszukałem cały zamek kilka razy. Nawet odpiąłem kamerę i obleciałem cały obóz, żeby sprawdzić z lotu ptaka czy czegoś nie przeoczyłem, albo gdzieś nie dałem rady wskoczyć
Odpowiedz
(01.11.2020, 23:00:49)Hadar napisał(a): Byłbym bardzo wdzięczny jak by mi ktoś napisał, gdzie znajdują się:
- Klucz do pierwszych drzwi (do drugich mam - potrzebne są do zadania z pierścieniem Gomeza dla Blizny)
- Klucz do tego małego pomieszczenia z misą magnatów (potrzebne do zadania dla Gildii Złodziei), które znajduje się w magazynie otwieranym kluczem Engora.

Zagadałem absolutnie z każdym, nie widzę, żeby ktoś miał opcję kradzieży, dokładnie przeszukałem cały zamek kilka razy. Nawet odpiąłem kamerę i obleciałem cały obóz, żeby sprawdzić z lotu ptaka czy czegoś nie przeoczyłem, albo gdzieś nie dałem rady wskoczyć

1 musisz ukraść z Parcival.
1 leży w dziurze w lochu zamku
1 leży na beczce w wieży z kratką
Odpowiedz
Pytania o klucz Parcivala powtarzają się od czterech lat i stale jest ten sam problem.
Tym razem wyjaśniam raz i ostatecznie. Parcival nie ma klucza przy sobie od początku gry.  Żeby pojawiła się możliwość kradzieży tego klucza trzeba porozmawiać z Kliffem i wykazać cierpliwość do rozmów z nim, by na siódmy dzień wyjawił nam chęć ucieczki z zamku. Tylko wtedy, gdy się zgodzimy mu pomóc i (lub gdy jest już w bezpiecznym miejscu) powie o tym, że klucz do magazynu ma Parcival i pojawia się możliwość kradzieży klucza , przy zręczności 120.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ok, czyli wiem, gdzie jest klucz do misy magnata, klucz do drugich drzwi miałem już wcześniej (leżał w lochu w tej dziurze), ale klucza do "pierwszych drzwi" za cholerę znaleźć nie mogę. @N1kX byłbyś tak dobry i rozjaśnił mi o jakiej wieży i o jakiej beczce mówić, bo ja jestem chyba ślepy. :c
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości