Multiquest - Klucze i skrzynie
#91
Komu mogę sprzedac Orkowa krew?
Odpowiedz
#92
Porozmawiaj z kimś kto handluje różnościami w porcie. :>
"Z tego cienia na podłodze, duszy mej już żadne ręce nie podniosą. Nigdy więcej!"

Odpowiedz
#93
Gadałem z każdym jak popadnie ale nic nie było.
Odpowiedz
#94
Oczywiście pierw wypada zapytać pewnego alchemika.
"Z tego cienia na podłodze, duszy mej już żadne ręce nie podniosą. Nigdy więcej!"

Odpowiedz
#95
Cześć. Ja nie bardzo kumam o co chodzi, ale mój znajomy ma tą misję na tym etapie:

Nie wiem gdzie można filmik wrzucić, nie chce mi się na yt tego uploadować, ale jak próbował otworzyć tą skrzynię to tak jakby działo się coś ala jakby dostał obrażenia, czy tam ktoś go zaatakował, więc skrzynia się wizualnie otwierałała, ale nie mógł zebrać zawartości. W końcu po którejś próbie się dopiero udało. Ktoś miał kiedyś takiego buga? Czy to nie bug i coś się zmieniło w tej wersji 1.6?
Odpowiedz
#96
Nie mówię, że to nie możliwe, ale nic takiego sobie nie przypominam z wersji 1.5 i 2.6.
Odpowiedz
#97
Mogło się coś takiego przez jakieś Uniony odwalić?
Odpowiedz
#98
Przez sam pakiet Union wątpię. Jeśli już to przez wtyczkę przyspieszającą czas.

Dla pewności musiałbym samą skrzynię obejrzeć w edytorze światów. Jest to teraz niemożliwe, bo musiałbym rozłożyć Przeznaczenie i uzyskane pliki dorzucić do roboczych folderów, gdzie mam Klasztor 2, co "zabrudziłoby" mi cały zestaw niepotrzebnymi plikami.
Odpowiedz
#99
Nie znalazłem nic w solucjach, co wskazywałoby na to, że tej skrzyni są przypisane jakieś obrażenia.
Odpowiedz
Ciekawe. Dam znać jak sam dojdę do tego punktu czy będę miał podobny problem.
Odpowiedz
U mnie normalnie ta skrzynka zadziałała, więc obstawiam, że u kumpla to przez jakieś texturepacki się coś popsuło.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości