Multiquest - Klucze i skrzynie
#31
Witam, mam problem ze znalezieniem kupca na orkową krew. Byłam u Constantino a potem u Laresa, a dalej nie wiem co zrobić. Szukałam po kupcach i nic. Chyba że szukałam nie dokładnie. Macie jakąś podpowiedź?
Odpowiedz
#32
(07.08.2016, 14:45:19)kudlinskaa napisał(a): Witam, mam problem ze znalezieniem kupca na orkową krew. Byłam u Constantino a potem u Laresa, a dalej nie wiem co zrobić.  Szukałam po kupcach i nic. Chyba że szukałam nie dokładnie. Macie jakąś podpowiedź?


Musisz zrobić zadanie z pobiciem Fellana i potem ktoś sam się do Ciebie zgłosi :)
Odpowiedz
#33
trzeba pogadać z tym kolesiem, który dał nam 10 sztuk złota za pobicie Fellana i coś od niego kupić, wtedy zadanie ruszy do przodu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#34
Mam problem z misją Orkowa krew, szukam nabywcy, Lares powiedział mi, abym porozmawiał z "miejscowym specem nielegalnego handlu". Jednakże po rozmowie z każdym npc w Khorinis(oprócz paladynów), nie znalazłem owego. Będę wdzięczny za jakąkolwiek wskazówkę.
Odpowiedz
#35
Prawdopodobnie nie ubiłeś z pewnym jegomościem fantastycznego interesu. :)
Odpowiedz
#36
Witam serdecznie!
Byłby ktoś tak wspaniałomyślny i naprowadził mnie na miejsce, w którym znajduje się trzecia skrzynia z zadania "klucze i skrzynie" Od Zyphyrona? Może źle zrozumiałem wodza myśliwych ale nigdzie koło Irwina skrzyni nie znalazłem jeno klucz dostałem. Znalazłem skrzynie w obozie bandytów(to ta czwarta?) sprawdzałem u starca no już nie wiem. Za odpowiedź będę niezwykle wdzięczny.
Odpowiedz
#37
(08.08.2016, 18:00:43)witcher11151 napisał(a): Może źle zrozumiałem wodza myśliwych ale nigdzie koło Irwina skrzyni nie znalazłem jeno klucz dostałem.

Skrzynia tam jest, ale Irwin nie trzyma jej na widoku.
Odpowiedz
#38
W zadaniu Klucze i Skrzynie porozmawiałem ze Starcem, ale on zapytał mnie czy uważam, że zasługuję aby dostać klucz i nie mam żadnej opcji odpowiedzi ani wpisu w dzienniku, co mam zrobić?
Odpowiedz
#39
godny będziesz gdy zostaniesz Łowcą Nieumarłych tzn konkretnie wykonasz pierwsze zadanie tej gildii
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#40
Gdzie jest 3 skrzynia tajemniczego pisarza?
Odpowiedz
#41
Opisz co zrobiłeś do tej pory by ją odnaleźć. Poczekaj, zgadnę. Nie było jej w jednym miejscu, w którym myślałeś, że będzie, więc przybiegłeś w panice na Forum?
Odpowiedz
#42
Nie xD po prostu dostałem wskazówkę od midlasa ;) poszedłem do irwina dał mi klucz ale gdzie jest skrzynia to muszę sam znaleźć Język a wuesta chce juz miec zrobionego żeby nie mieć syfu w dzienniku w jarkendarze
Odpowiedz
#43
zdradzę ci potworną tajemnicę....
skrzynia jest w jego chałupie !
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#44
Nie chodzi mi o tą drugą w domu midlasa bo ta juz mam chodzi mi o irwina od którego dostałem klucz
Odpowiedz
#45
Idol
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości