Zadania poboczne w DP
#16
Jak stąd wyjść ? :/ 
Odpowiedz
#17
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#18
Pilna pomoc :D
Odpowiedz
#19
wiesz co spróbuj z łukiem coś zapewne
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#20
Próbowałem z łukiem ale to nic nie pomaga :/
Odpowiedz
#21
W nią strzelić chyba trzeba, od odpowiedniej strony
Odpowiedz
#22
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#23
Wczoraj próbowałem strzelać tej harpii w dupę i strzały się tylko odbijały.. Najwidoczniej wraz z bezim za bardzo się rozbrykaliśmy i nie potrafiliśmy zrobić najprostszej czynności.. Mam jeszcze jedno pytanie związane z tym miejscem
Odpowiedz
#24
To jest zagadka dosyć, dosyć... ta ściana otworzy się po interakcji z paroma dźwigniami i nie tylko. Nie wiem co już przekręcałeś i trudno mi powiedzieć co jeszcze zostało.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#25
Mogę wrócić do gry i określić które dźwignie poszły w dół dokładnie i co pozostało, jeżeli można liczyć na pomoc :p Ewe. jeżeli jest opcja to można wejść na jakiegoś ts'a / skype i szybciej określić powiedzmy "problem"
Odpowiedz
#26
brakowało jednej rzeczy...
to dźwignia tuż przy wejściu do świątyni - wchodzimy po leżącej kolumnie
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#27
Czyli nie będąc w tym miejscu zgadłem ze o coś z łukiem chodzi :)
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#28
Zwiedziłem dzisiaj świątynie w DP i jestem w kropce. Udało mi się usunąć kolce i znalazłem 2 pochodnie. Co jeszcze mam zrobić?
Na środku świątyni jest zawieszona skrzynia z kolcami. Kolce usuwa się machanizmem a skrzynie opuszcza chyba pochodniami ale znalazłem tylko dwie. Jedną na lewo od dwóch czarnych pereł a drugą nad ladą w drugim pokoju po lewej stronie. Jest to drugie zadanie od Barthosa które zleca po przyniesieniu mu tabliczki. Chyba chodzi o jakiś miecz ale nie pamiętam teraz dokładnie.
Otworzyłem skrzynie i znalazłem
Za to po uruchomieniu wszystko nic się nie stało. W jednym z pokoi jest ściana prowadząca do innego pomieszczenia jednak jest zamknięta.
Odpowiedz
#29
Upiorny Cieniostwór jest w Jarkendarze?
Odpowiedz
#30
(21.07.2016, 10:25:40)Token napisał(a): Upiorny Cieniostwór jest w Jarkendarze?

nie
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości