Zadania poboczne w DP
#31
Rzadkie zwierzęta. To jeszcze dopytam tak: można się do niego dostać dopiero w jakimś określonym momencie, czy to miejsce ogólnodostępne?
Odpowiedz
#32
Ogólnodostępne malutka podpowiedź. chodzące kamienie
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#33
Kto by myślał... Dzięki.
Odpowiedz
#34
Jakie trofea mam pozyskać ze zwierząt w zadaniu "Polowanie na rzadkie zwierzęta"? Bo nie chce uczyć się pozyskiwać wszystkich tylko te co są potrzebne do zadania.
Odpowiedz
#35
Oto odpowiedź.

Odpowiedz
#36
Opisze mi ktoś dokładnie co trzeba zrobić w świątyni, która jest w DP?
Odpowiedz
#37
Tak, już biegniemy solucję całą rozpisywać, film instruktażowy Ci od razu nagram. Myśleć samemu nie umiesz? Pewnie umiesz, ale nawet Ci się nie chce. Żałosne.
Odpowiedz
#38
W domku obok którego spotykamy gościa, którego musimy odprowadzić do uzdrowiciela w DP na strychu jest przełącznik z narysowaną chmurą i znakiem prądu, czy to znaczy, że zadziała on tylko podczas burzy?
Odpowiedz
#39
(02.08.2016, 20:46:33)Tihako napisał(a): W domku obok którego spotykamy gościa, którego musimy odprowadzić do uzdrowiciela w DP na strychu jest przełącznik z narysowaną chmurą i znakiem prądu, czy to znaczy, że zadziała on tylko podczas burzy?

Wygrałeś internety. rotl  Lol

Idol
Odpowiedz
#40
Czyli nie o to chodzi?
Odpowiedz
#41
Nie, nie o to chodzi.
Odpowiedz
#42
Gdzie jest skrzynka joru ? to on gadał ze to ma być przy rzeczce czy to do jakiegoś innego zadania bo ktoś mi dawał zadanie żeby coś znaleźć przy rzeczce ale w dzienniku nic nie ma
Odpowiedz
#43
(02.08.2016, 21:42:24)Beathrax napisał(a): Gdzie jest skrzynka joru ? to on gadał ze to ma być przy rzeczce czy to do jakiegoś innego zadania bo ktoś mi dawał zadanie żeby coś znaleźć przy rzeczce ale w dzienniku nic nie ma

W dzienniku nie będzie często informacji konkretnej, trzeba myśleć i czytać dialogi. Skrzynia jest niedaleko obozu orków w DP.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#44
Czytam dialogi .. przecież jak się bierze misje i się jej nie zrobi odrazu  to można zapomnieć co typ gadał dobrze ale z ta rzeczką to o jakie zadanie chodzi?i wiesz ?
Odpowiedz
#45
Tam był taki jeden pan z wysp południowych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości