Zadania poboczne w DP
Przełączników jest 6

Pierwszy znajduje się w tym małym domku.
Drugi i Trzeci zaś są jak wyjdziesz na te rusztowanie.
Czwarty jest koło przejścia do GD do opuszczonej kopani.
Piąty znajduje się jak jest taka "brama" z kamieni musisz obok niej jest kolejne rusztowanie i na niej przełącznik.
A Szósty ostatni znajduję się właśnie w pobliżu Nadzorcy na pewno zauważysz.
Odpowiedz
Co trzeba zrobić, żeby ruszyć zadanie "Ogień w kuźni" od Rumbora, bo już chyba gadałem z absolutnie każdym w Dolinie Przodków?
Odpowiedz
Trzeba mieć 2 rozdział tego co pamiętam.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Hej. Planuje rozwalić obóz orków w DP. Mam drugi rozdział mogę go posiekać czy może zaprowadzi mnie tam jakaś misja?
Odpowiedz
Jest zadanie z nimi związane, ale w dalszym etapie dla gildii Myśliwy / Łowca orków.
Odpowiedz
To może ich zostawię w spokoju, bo gram jako myśliwy.
[Polowanie na rzadkie potwory] Zabiłem lodowego jaszczura i nic mi z niego nie poleciało. Tak powinno być? Nie mam umiejętności wycinania języków (pozostałe trofea mam wyuczone).
Odpowiedz
Masz odpowiedź... Dobry Myśliwy powinien wyuczyć się pozyskania każdego trofeum.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Da się ruszyć dalej misję Dostawcy Hipolita w R3? W sensie pogadałem już z Irwinem i się zgodził i nie przychodzi mi do głowy do już do kogo jeszcze można podbić, a nie chce mi się biegać po wszystkich NPCach. Jakaś podpowiedź?

@edit
Dobra, nieważne. Zapomniałem o Bhartosie, ale już sam do tego doszedłem. xd
Odpowiedz
Gdzie znajdę dźwignię do wyłączenia pieca w obozie myśliwych?
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości