Gor
(07.04.2019, 10:45:07)Klimek napisał(a): Czy Gor występuje do nas kiedyś z prośbą o dostarczenie skórzanego pancerza?
Tak jak napisał N1kX - Gor nie prosi konkretnie o ten pancerz, ale całość inicjuje prośba o ubranie obywatela. Dalej to już gracz musi wydedukować, czy przyjacielowi nie dostarczyć czegoś lepszego.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czy można mieć zadanie Pożegnanie z Gorem i jednocześnie nie móc go pożegnać? Wydaje mi się, że na początku 5R mogłem go pożegnać, ale teraz, gdy jestem gotowy do odpłynięcia, już nie mogę tego zrobić.

Jak na szybko wróciłem do końca 4 rozdziału, sklepałem lodowego smoka i wróciłem do Gora to nie chce mi go pożegnać.

Ok, jestem upośledzony, starczyło zdobyć wejście na statek i można rozmawiać.
Odpowiedz
Dialog pożegnalny jest dostępny w rozdziale 5, pod warunkiem, że dałeś mu zbroję ze skóry trolla.
Odpowiedz
Witam serdecznie.

Wyrzuciłem przez przypadek Miecz Demonów, miecz do zadania z Gorem. Zorientowałem się o jego braku w ekwipunku o jeden rozdział za późno. Podałby ktoś kod na Miecz Demonów? Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
a post 161 nie pomoże?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(19.12.2020, 11:25:49)Tituf napisał(a): a post 161 nie pomoże?

Dziękuję serdecznie.

 Pozdrawiam
Odpowiedz
Wykonałem zadanie z goblińskimi grzybami, po czym u Gora pojawiła się nowa linia dialogowa odnośnie zapoznania go z gadającym goblinem. Zabrałem go do Memoriusa, ale jedyne co się dzieje, to Gor atakuje Memoriusa, który jest niewrażliwy na ciosy Gora i pojawia się efekt błyskawicy jakby Gor dzierżył Szpon Beliara. Tych dwóch da się jakoś bardziej pokojowo sobie przedstawić?
Odpowiedz
Ta znajomość bezpośrednio jest niemożliwa. Gor lubi sobie pogadać i komentować różne sytuacje i wybory w grze, ale bezpośrednio w reakcje nie wchodzi. Ot, taka nie do końca dosłowna akcja dialogowa :>
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
A co jest z Gorem? Dałęm mu ubranie, potem na farmie Akila zdobyłem dla niego Gniewną Stal. Polazłem pod wieże Xardasa i go tam nie ma. Zniknął czy też gdzieś polazł?
Smutas z Gothic Site
Odpowiedz
na 3 str tego tematu poszukaj odpowiedzi
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości