Gor
Zapomniałem nadmienić że wracał "wyczyszczoną" ścieżka.
Odpowiedz
Można tez podejsc z nim do najbliższego lozka, odesłać go po czym od razu sie przespac na łóżku. Gor wtedy od razu przeniesie sie do wyznaczonego wp bez ryzyka, że zginie.
Odpowiedz
Gram w wersję 1.5 i parę razy go już odesłałem. Ani razu nie zniknął ani Gor, ani żaden NPC. Przywołaj go po prostu kodem.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Wygląda na to że jestem zmuszony, dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Witam przychodzę do was z pomocą bo mam problem i to duży Smutny Gram w moda przeznaczenie i dla gora trzeba załatwić miecz gniewna stal lecz niestety przed tą rozmową poszedłem ze strażnikiem na farme bengara by zabić tych najemników i zabiliśmy jeden z nich miał ten miecz lecz zabrał ją kati sobie a wtedy nie miałem pojecia ze bedzie ten miecz potrzebny i teraz nie wiem co mam robic prosze o pomoc Smutny rozdział 1
Odpowiedz
Wydaje mi się, że jeden egzemplarz jest w siedzibie najemników, w skrzyni na piętrze. Tam gdzie Lee chodzi spać.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(26.12.2018, 14:59:55)Lewkooo napisał(a): Wydaje mi się, że jeden egzemplarz jest w siedzibie najemników, w skrzyni na piętrze. Tam gdzie Lee chodzi spać.

Pewnie będzie na wytrychy ? Bo ja narazie nie mam jeszcze wyuczonych otwierania zamków

No to wtopa musze nauczyć sie otwierania zamków co gorsze to wymaga 15 pkt nauki a ja mam 0 ciekawe jak wbije te dwa poziomy jak powybijalem to co sie dało czyli polne bestie itp z tych słabszych no nic bd próbować inaczej 6h grania pójdzie na marne :c
Odpowiedz
Naostrz na osełce zardzewiały miecz dwuręczny.
Odpowiedz
Można też przetrzepać skórę pewnym bandytom...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(16.08.2016, 14:54:19)Gepsiu napisał(a): Ta. Jak sie go odesle, gdy jestesmy obok Niclasa to spada z gor. Przynajmniej ja tak mialem, ale odrazu wczytalem.

Szkoda że nie przeczytałem tego wcześniej. Chciałem zdobyć pierścień many i pokonał mi tylko te dwa dziki, do Khorinis już nie dotarł. Jest szansa na kod na Gora?
Odpowiedz
(28.02.2019, 20:44:36)regularnydebil napisał(a): Jest szansa na kod na Gora?

Jest szansa na wczytanie gry?
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Dostałem kod od Memoriusa. Ten przyzwany Gor traci ekwipunek jak rozumiem?
Odpowiedz
To możliwe.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czy Gor występuje do nas kiedyś z prośbą o dostarczenie skórzanego pancerza? Moge mu go dać, ale jeszcze o to nie prosił i mimo, że przechodziłem grę to kurcze nie pamiętam czy tak powinno być czy to taka skryptowa anomalia.
Odpowiedz
(07.04.2019, 10:45:07)Klimek napisał(a): Czy Gor występuje do nas kiedyś z prośbą o dostarczenie skórzanego pancerza? Moge mu go dać, ale jeszcze o to nie prosił i mimo, że przechodziłem grę to kurcze nie pamiętam czy tak powinno być czy to taka skryptowa anomalia.

Abyś mógł mu zaoferować skórzaną pancerza, musisz przynieść do niej ubranie obywatela. Powinny także znajdować się w twoim ekwipunku.
(Чтобы ты мог предложить ему кожаные доспехи, ты должен принести до этого одежду горожанина. Так же они должны быть у тебя в инвентаре.)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości