Gor
#16
Zapewne tam jednak poszedł. Nie pamiętam szczerze jakie on tam ma dokładnie waypointy. Sprawdzałeś jeszcze w tej jaskini prowadzącej do dolinki?
Odpowiedz
#17
tak parę razy wczytałem grę przespałem się i nie ma go
Odpowiedz
#18
To idź sprawdzić niedaleko gospody. Zapewne tam się przemieścił. On sobie generalnie wędruje po mapie.
Ewentualnie jest też możliwość, że Ci zniknął, ale będziemy o tym rozmawiać jak go nie znajdziesz tam gdzie mówię.
Odpowiedz
#19
nie wiedziałem gdzie napisać a propo gora więc pisze tu on będzie miał jakieś dla nas zadania czy coś ? bo coś gadaliście kiedyś
Odpowiedz
#20
ty może graj...
w tajemnicy ci powiem że Przeznaczenie się kończy na Irdorath zabiciem smoka Ożywieńca, potem jeszcze trzeba powrócić na okręt i odpływamy i sa takie filmiki jak w G2 NK.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#21
(01.08.2016, 23:05:03)Memorius napisał(a): ty może graj...
w tajemnicy ci powiem że Przeznaczenie się kończy na Irdorath zabiciem smoka Ożywieńca, potem jeszcze trzeba powrócić na okręt i odpływamy i sa takie filmiki jak w G2 NK.

zastanawiam się po prostu czy jest sens z nim łazić
Odpowiedz
#22
(01.08.2016, 23:06:56)Beathrax napisał(a):
(01.08.2016, 23:05:03)Memorius napisał(a): ty może graj...
w tajemnicy ci powiem że Przeznaczenie się kończy na Irdorath zabiciem smoka Ożywieńca, potem jeszcze trzeba powrócić na okręt i odpływamy i sa takie filmiki jak w G2 NK.

zastanawiam się po prostu czy jest sens z nim łazić

W skrócie. Nie ma przymusu chodzenia z nim w party. Nie stracicie przez to żadnych zadań. Tyle
Odpowiedz
#23
Gdzie znajduje sie Gor po tym jak sie przeniesie do miasta? Mam dla niego broń a nie moge go znaleźć
Odpowiedz
#24
powinien byc na lawce obok vatrasa
Odpowiedz
#25
Nie ma go tam Język znaczy był wcześniej ale wziąłem go na polowanie
Odpowiedz
#26
On ma swoje waypointy, za każdym razem jak go odstawiacie to mówi wam gdzie się uda.
Odpowiedz
#27
Khorinis, Na ławce obok Dragomira, obok wieży Xardasa
Odpowiedz
#28
Dzięki :D kurde muszę sie w końcu nauczyć grac w tego moda jakbym grał 1 raz w Gothic
Odpowiedz
#29
Oczywiście, jeśli odeślecie go na oparach życia to niewykluczone, że odesłaliście go do Beliara.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#30
Eee tam ja go wysyłałem zawsze na resztkach i jakoś sobie poradził. Silny chłop z niego, przynajmniej się HP mu odnowi jak wróci. ;d
Nie no warto spojrzeć czy gdzieś nie napotka jakiś potworków, bo szkoda go tracić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości