Gor
#46
Jeśli bym poszedł z Gorem do Dextera to Gor zaczął by ich atakować?
Odpowiedz
#47
Tak ponieważ w ten sposób reaguje na gildię BDT
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#48
(18.08.2016, 14:27:38)Teodor napisał(a): Jeśli bym poszedł z Gorem do Dextera to Gor zaczął by ich atakować?

Naprawdę myślisz, że odpowiem ci na pytanie typu: "co się stanie jak strzelę z magicznej kuszy w cieniostwora koło latarni?" albo "Co się stanie, gdy przyjdę o 4.45 na nabrzeże portowe w stroju kupieckim?" Sam to sobie sprawdź!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#49
gdzie moge znalezc ubranie zwyklego obywatela dla gora oprocz tego magazynu przy bramie w khorinis?

ktos cos gdzie kiedys widzial takowy strój ?
Odpowiedz
#50
A co z magazynem nie tak, nie umiesz wejść?
Odpowiedz
#51
nie no zjebalem bo tam ukradlem ale sprzedalem do ruperta i zniko to z jego ekwipunku jak chcialem dokupic dlatego teraz przelecialem cale koronis ale nie widz tego
Odpowiedz
#52
No to masz spory problem...
Odpowiedz
#53
no to na szczescie nie jest glowny quest ale troche expa przez to mi przepada no i widzisz nie moge znalezc nigdzie tego, ale kij z tym moze kiedys sie znajdzie
Odpowiedz
#54
To będzie miało BARDZO poważne konsekwencje.
Odpowiedz
#55
ja bym nawet powiedział, że KOLOSALNE
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#56
no to nie mowcie ze to byl jedyny taki stroj do zdobycia? nie mam zamiaru kodow wlaczac bo poki co to mi modzik pieknie chodzi bez jakichkolwiek bugow, zniakajacych postaci itp itd
Odpowiedz
#57
nie był jedyny
była tego cała masa w skrzyni...
można było sobie coś zostawić, nawet dla siebie na przebranie ewentualnie.... czyż  nie?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#58
no tak chcialem zrobic ale jak sprzedawalem to jednostek nie dalo sie, wszystko calymi pakietami szlo, zostawailem bogatego obywatela ale nie pasuje mu ten, musi byc ten konkretny zwyklego obywatela
Odpowiedz
#59
To dlatego, że wyciągając ten strój ze skrzyni użyłeś alt, żeby wziąć cały stack ubrań, a tak silnik gry jest zbudowany, że stack ubrań akurat się cały sprzedaje u kupców. Trzeba takie rzeczy wyciągać pojedynczo ze skrzyni to będziesz miał każdy strój oddzielnie.

Ja bym na twoim miejscu zaczął od początku, bo już nic z Gorem nie ruszysz.
Odpowiedz
#60
to juz wole kod wpisac niz od poczatku grac po tylu h gry, jak mozna to na ten stroj bym poprosil kod, beda bugi to beda, trudno, skoro to tak wazny quest to nic nie pozostaje mi innego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości