Dwór Irdorath
#46
wróć do tych dwóch wież, do których strzelałeś z łuku, by przejść przez most
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#47
No w nich są tylko te 2 przełączniki co przekrecają kolumne. A drzwi nadal zamknięte
Odpowiedz
#48
po przejściu spotykasz Archola - on ma chyba klucz - dalej jest pomieszczenie z pochodnią - ten etap nie kryje zbyt wielu tajemnic
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#49
Popełniłem błąd w nieprzeczytaniu Dziennika Język. I od pół godziny męczę się z tymi przełącznikami, szukając zależność z tymi świecącymi obrazkami, ale jakoś nie mogę jej znaleźć :/
Odpowiedz
#50
pociągnąłeś za pochodnię, zjechała ściana i teraz masz kolorowe przyciski? o to chodzi?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#51
Dokładnie tak.
Odpowiedz
#52
przodem do ściany
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#53
Teraz utknąłem z okiem mocy :D strasznie zagmatwana ta końcówka
Odpowiedz
#54
Czego nie wiesz dokładnie?
Odpowiedz
#55
Mam zbugowane kapliczki beliara. Nie pokazuje mi się okienko z opcjami modlitw. Gdy używam kapliczki żeby otworzyc przejscie to gra się zatrzymuje w miejscu tzn. slychać muzyke, to takie dziwne "buczenie" jak to przy kapliczkach i nic się nie da zrobic. Uzycie F8 powoduje że moge chodzic ale tak jakbym całyczas był w trakcie modlitwy. Ktoś się z tym spotkał wcześniej? Jak ja mam tam teraz wejsc?
Odpowiedz
#56
Miałem ten błąd, spowodowany był przez DX11 (bodajże 17.4), bez niego wszystko działało jak należy.
Odpowiedz
#57
O co chodzi z przyciskami (które to mają za zadanie wysunąć filary do otwarcia dużej bramy Chodzi o te ze szkieletami goblinów i z wojownikami cienia, może znów mi się coś nie wyświetla albo co. Czytałem temat od początku ale widocznie jestem tępy bo ja żadnych świecących kamieni nie widzę.
Odpowiedz
#58
Pomóżcie proszę, jak otworzyć studnię w Dworze Idorath w komnacie ze szkieletami goblinów. Wypróbowałem wszystkie kombinacje przycisków i nic, gaz za każdym razem
Odpowiedz
#59
strzelam w ciemno taką kombinację - PLPŚ
czyli jedna dźwignia używana jest 2 razy!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#60
(21.07.2020, 12:44:02)Tituf napisał(a): strzelam w ciemno taką kombinację - PLPŚ
czyli jedna dźwignia używana jest 2 razy!

Dzięki, sprawdzę. Że 4 to wiem, ale myślałem ,że podwójna jako 4.


(21.07.2020, 13:13:12)wilder napisał(a):
(21.07.2020, 12:44:02)Tituf napisał(a): strzelam w ciemno taką kombinację - PLPŚ
czyli jedna dźwignia używana jest 2 razy!

Dzięki, sprawdzę. Że 4 to wiem, ale myślałem ,że podwójna jako 4.

Dzięki bardzo, zadziałało. Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości