Zadania Magnata/Gubernatora
Próbowałem przestudiować wątek, ale nie mogłem dojść do ładu i składu. Lojalni słudzy, brakuje mi jedynie kucharza, żeby mieć kucharza muszę wykonać questa Ludzie z Górniczej Doliny. Patrząc na warunki widzę, że brakuje mi jedynie questa Upadek Gubernatora, którego nijak nie złapałem w trakcie rozgrywki. Czy to zadanie uzależnione od rozdziału? Jeśli nie, to jak powinienem je zacząć (liczę na podpowiedź, niekoniecznie odpowiedź)
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Kucharz Omid (najpierw rozmowa z Balanem)
Moim zdaniem w tym temacie jest Opis przejścia tego zadania.
Odpowiedz
(05.12.2020, 18:39:48)N1kX napisał(a): Kucharz Omid (najpierw rozmowa z Balanem)
Moim zdaniem w tym temacie jest Opis przejścia tego zadania.

Rozmawiałem z kucharzem, ten oddelegował mnie do drugiego kucharza, stamtąd idę do Arto. Arto wyraźnie mówi, że dopóki zamek nie będzie jego nic z tego. Z Garingorem nie mam żadnej innej opcji (mam wszystkich pracowników poza kucharzem). Żeby Arto puścił mi kucharza, muszę mieć wykonane Ludzie z Górniczej Doliny, a tego questa nie dostałem. Chyba, że chodzi o to zadanie gdzie mamy wymianę korespondencji Arto-Thorus, to to robiłem. Gdzieś w temacie pisało, że warunkiem zaistnienia zadania jest wykonanie Upadku Gubernatora, a tego zadania nie zainicjowałem i do tego odnosi się moje pytanie, jak to zrobić?
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
W 5R
Odpowiedz
Co sie wydarzy jeśli nie zgodzimy się pomóc Arto? Będziemy świadkami jakichś wydarzeń czy po prostu stracimy questa i kilka punktów exp i gra będzie toczyc się dalej?
Odpowiedz
(05.12.2020, 20:23:55)Klimek napisał(a): Co sie wydarzy jeśli nie zgodzimy się pomóc Arto? Będziemy świadkami jakichś wydarzeń czy po prostu stracimy questa i kilka punktów exp i gra będzie toczyc się dalej?

dokładnie tak
Odpowiedz
Siema mam problem z zadaniem pancerz dla magnata, wie ktoś jak je wykonać?
Odpowiedz
ja chyba wiem - nic nie napisałeś więcej o tym zadaniu, więc pewnie wystarczy iść do Stonea i zapłacić mu 1000 zł - i po sprawie :>
(stary pancerz znajdziesz w piwnicy po rozmowie ze zleceniodawcą)
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(26.07.2022, 11:16:31)Tituf napisał(a): ja chyba wiem - nic nie napisałeś więcej o tym zadaniu, więc pewnie wystarczy iść do Stonea i zapłacić mu 1000 zł - i po sprawie :>
(stary pancerz znajdziesz w piwnicy po rozmowie ze zleceniodawcą)

A wiesz może gdzie jest stone bo szukałem go przez długi czas i nie mogę go znaleźć
Odpowiedz
Jest w swojej kuźni, wysoko w górach. Trzeba ruszać z obozu Netbeka - Leśnego Obozu.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(26.07.2022, 15:08:43)Tituf napisał(a): Jest w swojej kuźni, wysoko w górach. Trzeba ruszać z obozu Netbeka - Leśnego Obozu.

Dzięki za pomoc
Odpowiedz
Ja do niego poszedłem tylko raz aby pozbierać po drodze itemki. Lepiej jest przekimać się w obozie do wieczora i wtedy znajdziemy Stone'a właśnie w obozie i nie trzeba się do niego tak wysoko wspinać. :>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości