Zadania Magnata/Gubernatora
#46
Jego imię zaczyna się na włeb i siedzi na ławce.
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#47
Tego sam się dowie jak pójdzie po łańcuszku osób. Inaczej zresztą nie da się zainicjować dialogu z tą osobą.
Odpowiedz
#48
Dobra dobra, zrobiłem to zadanie, nie musicie więcej tu pisać.
Odpowiedz
#49
Witam!
Mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie znajdę te dokunenty z twierdzy dla wrzoda? Przeszukałem ją dokładnie znalazłem jeden kołowrót ale za kratami nic nie było. A jak się otwiera przejście w tamtejszej bibliotece nie mam pojęcia.
Odpowiedz
#50
Dokumenty są właśnie w zamkniętej bibliotece. Przeszukaj raz jeszcze dokładnie fortecę, a na pewno uda ci się tam dostać.
Odpowiedz
#51
Gdzie można dostać pierścień w zadaniu Doradca Magnata, bo strój i miecz już mam ?
Odpowiedz
#52
Przecież Teofil wprost naprowadza na niego  w dialogu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#53
Dokumenty są w zamkniętej bibliotece dla Wrzóda kaj znajde jakiś przełącznik nie umie znaleźć .
Odpowiedz
#54
Szukaj "szafy" z książkami, przełącznik jest sprytnie ukryty obok ^^
Odpowiedz
#55
możesz dać fote nadal nic
Odpowiedz
#56
Dobra pomyliłem się, to nie jest szafa z książkami. W pomieszczeniu obok (jest tam 1 jaszczuroczłek, stół z szkieletem, klatki) są puste półki, obok jest przełącznik.
Odpowiedz
#57
Wejdź do pomieszczenia obok i po lewej będzie dźwignia.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#58
To może jednak jakaś podpowiedź jeśli chodzi o miecz Teofila? Ja wiem że dialog z nim zawierał dużo informacji - ale gdy żadna z nich nie ląduje w dzienniku to po kilku dniach zajęcia się innymi zadaniami ciężko coś z tym zrobić.
Odpowiedz
#59
Rozejrzyj się w porcie za kowalem znającym się na lekkich i gustownych broniach. Niech Innos będzie z Tobą.
Odpowiedz
#60
Lojalni słudzy Magnata" kto jest tym służący .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości