Legendarne bronie i pancerze
Młodszy Brat w akcji - krótkie video poglądowe :)

https://streamable.com/zl089

i jeszcze jeden

https://streamable.com/h8svq
Odpowiedz
Młodszy brat jest na tyle potężny, że można wchodzić w grupę wrogów i po prostu wykonywać sekwencje ciosów. Zleci co prawda trochę HP, ale te błyskawice zmiotą wszystko. Pamiętam, że jak grałem na maksa ulepszonym to nawet się nie cofałem tak jak Ty na filmiku, aby uniknąć obrażeń. Po prostu jazda do przodu i zgliszcza dookoła.
Ps. Fajne wideo :>
Odpowiedz
Filmów jeszcze nie wrzucałem i tak mnie naszło żeby zobaczyć jak się je nagrywa, obrabia i uploaduje :D
Odpowiedz
Zawsze nożna Braciszka osłabić w wersji 1.5
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Osobiście preferowałbym nie :) Zawsze fajnie poczuć się prawie jak nieśmiertelny, a sam fakt, że "prawdziwą" moc miecz uzyskuje w 4 rozdziale, jest chyba w porządku.
Odpowiedz
Tu też mam mieszane uczucia jak przy pancerzu z rudy.
Z jednej strony osłabienie Młodszego Brata byłoby kolejnym po pancerzu z rudy i bonusami od Darona osłabieniem Przeznaczenie w wersji 1.5 w stosunku do wersji 1.4 i nie chciałbym, żeby ostatecznie większość graczy zostało przy wersji 1.4 z powodu zbyt dużych cięć w obszarze itemów bitewnych.
Z drugiej strony miecz daje naprawdę sporą przewagę w stosunku do innych broni. Krytykowałem swego czasu Rebalnce'a za balans, a tu, chociaż może nie aż tak, ale jednak też jest pewne zaburzenie.
Odpowiedz
Nie zapominajmy, że MB to miecz jednoręczny. Ja np. po mojej ostatniej rozgrywce nie wyobrażam sobie, aby biegać bez dwuręcznego na plecach. No i pamiętajmy, że aby zdobyć MB też trzeba spełnić określone warunki, których nie każdy może doświadczyć. Sama broń w sobie jest potężna, ale nie przesadzajmy. No i proces jego ulepszania też jest epicki. Nie wyobrażam sobie, aby po tego typu modyfikacjach broń była gorsza niż najlepsza szpada od Carla. Powinno się pamiętać, że jest to broń legendarna. No i co najważniejsze, pomimo całej epickości, dzierżąc go, możemy zginąć tak samo jak i mając Demoniczne Ostrze na plecach :)
Odpowiedz
No właśnie uważam, że mistrz007 ma w pełni rację.
Ta broń jest taka jaka jest, może być nawet pięć razy silniejsza, a gracz i tak nie ukończy gry, jesli nie będzie myślał logicznie i zgodnie z rozwojem zadań. To nie returningowa wybijanka.
Osłabiać nic tu nie będziemy, resztą miecz został już jeden raz osłabiony.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Gniew Adanosa znajdziesz w Dolinie Przodków, w nietypowo ukrytej skrzyni. Co do tych artefaktów to niestety nie pamietam, może ktoś jeszcze pomoże
Odpowiedz
To gdzie w DP szukać tego młota? Znalazłam niedaleko obozu orków jaskinię w której są nieruchomi kamienni strażnicy, zupełnie jak w domu wojowników w Jarku. W centralnym punkcie tej jaskini stoją dwaj strażnicy, który trzymają kufer. Kolce pod kufrem już schowałam przyciskami które znalazłam na górze, na ukrytej platformie. W dodatku przekręciłam dwie albo trzy (już nie pamiętam) pochodnie które znalazłam ale kufer jak wisiał tak wisi dalej. Stąd też moje pytanie: jak go ściągnąć na dół?
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz
Strzelić  :>
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
(03.01.2019, 15:05:36)AmphiaPl napisał(a): Znalazłam niedaleko obozu orków jaskinię
to nie jest jaskinia tylko kolejna Świątynia Adanosa, zresztą w tej grze niezwykle ważna
edit
przeniosłem te posty do właściwego tematu - Młot Adanosa nie jest powiązany tylko z Magami Wody, to zadanie ogólne dla wszystkich
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy posągi Beliara w Dolinie Przodków z zadania "Magiczny miecz" również się liczą? Bo próbowałem na nie zadziałać tym zwojem od Saturasa, ale nic nie zadziałało.
Odpowiedz
ulepszanie MB - chyba nie liczą się.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mógłby mi ktoś pomóc w znalezieniu trzech ostatnich posągów Beliara do zadania 'Magiczny Miecz'? Do tej pory znalazłem:

- Trzy posągi w Jarkendarze (tyle było wg Saturasa)
- Dwa posągi w Khorinis (posąg w wieży Xardasa i ten w kanałach Khorinis)
- Dwa posągi w Górniczej Dolinie (posąg w krypcie od kamienia ogniskującego i ten w Górskiej Fortecy)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości