Legendarne bronie i pancerze
W Khorinis już nie ma.
Dwa pozostałe są w GD - jeden w podziemiach Wiezy Mgieł a drugi w jarze koło zamku w kierunku kopalni
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Pytanie 
(05.05.2020, 09:35:48)Memorius napisał(a): to zadanie ruszy po zabiciu Kruka

Dzięki za odpowiedź i Titufowi też. 

Mam jeszcze pytanie co do zadania z Młodszym Bratem, znajomy mi mówił że trzeba po prostu oddać Szpon Saturasowi, a on po kilku dniach powie Beziemu o drugim mieczu. I stąd moje pytanie, albo mam coś zbugowane że nie dostaję zadania, czy może trzeba spełnić jeszcze jakiś warunek by je otrzymać?
Odpowiedz
Cytat:znajomy mi mówił że trzeba po prostu oddać Szpon Saturasowi, a on po kilku dniach powie Beziemu o drugim mieczu.

znajomy mówił źle - to zadanie zleca Vatras, pod warunkiem że przekazaliśmy Saturasowi Szpon Beliara
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(05.05.2020, 13:44:34)Memorius napisał(a):
Cytat:znajomy mi mówił że trzeba po prostu oddać Szpon Saturasowi, a on po kilku dniach powie Beziemu o drugim mieczu.

znajomy mówił źle - to zadanie zleca Vatras, pod warunkiem że przekazaliśmy Saturasowi Szpon Beliara

oo, to dzięki wielkie za info

(05.05.2020, 13:44:34)Memorius napisał(a):
Cytat:znajomy mi mówił że trzeba po prostu oddać Szpon Saturasowi, a on po kilku dniach powie Beziemu o drugim mieczu.

znajomy mówił źle - to zadanie zleca Vatras, pod warunkiem że przekazaliśmy Saturasowi Szpon Beliara

mogę zapytać się, w którym momencie fabularnym vatras zleci to zadanie?
Odpowiedz
Jak oko Innosa naprawisz.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
1. Czytałem sobie forum i wdziałem, że z lodowych trolli mozna dostac jakis Pancerzyk. To jakis od mysliwych ?
Ile jest tych trolli - ubiłem jednego w Nowym Obozie, gdzie jest ich wiecej ?
Dobry sposob na nie aby je ubic ma ktoś- przyznam ze dosc ciezko to zrobic majac 120 sily a pancerz wymaga 100...
Jednego z nich ubiłem zamieniajac sie w ognistego jaszczura :)

2.Utknołem w zadaniu Klucze i Skrzynie...
Chciałbym miec zaczęty watek tego pancerza z rudy. Gdzie mam ich szukać w dolinie przodków ?

3. Mikstura siły ? Jak jej sie nauczyć ? U kogo dokładnie- czytałem ze trzeba znac podstawowe zeby moc znac te silne, a konkretnie kto ich naucza ? Zuris ?
Odpowiedz
(06.10.2020, 11:00:11)quentin7 napisał(a): Chciałbym miec zaczęty watek tego pancerza z rudy.
Zaczniesz, gdy zakończysz zadanie z Urizielem (Świątynia) i pokażesz się u Xardasa.

(06.10.2020, 11:00:11)quentin7 napisał(a): 3. Mikstura siły ? Jak jej sie nauczyć ?
Np u Constantino - jako jego uczeń lub doświadczony już alchemik
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jak ruszyć zadanie z Urizielem? W dzienniku mam zapisane, że muszę znaleźć maga i źródło mocy. Czy to ma jakiś związek z Gomezem/Corristo? Czy jeżeli odesłałem ducha Gomeza (mogłem pchnąć questa ze zwiastunem burzy) to zablokowałem sobie jakieś questy?
Odpowiedz
(15.11.2020, 22:22:49)Urudin napisał(a): Jak ruszyć zadanie z Urizielem? W dzienniku mam zapisane, że muszę znaleźć maga i źródło mocy. Czy to ma jakiś związek z Gomezem/Corristo? Czy jeżeli odesłałem ducha Gomeza (mogłem pchnąć questa ze zwiastunem burzy) to zablokowałem sobie jakieś questy?

Nic skomplikowanego. Po prostu nie omijaj wszystkich Arcymagów Wody/Ognia/Mrocy
Odpowiedz
Venom 49 napisal

Cytat:I pytanie dotyczące miecza zwiastun burzy. Johann kończy zadanie na Arto. Czy można to rozwinąć dalej w 2 rozdziale ?



Zwiastun burzy będzie się posuwał dalej w następnych rozdziałach. Do Wolnej kopalni można wejść, a co do Cmentarzyska to też można wejść, ale nie mam pewności co do miecza. Nie zbieraj póki co, może ktoś bardziej obeznany się wypowie.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź. Ja też wziąłem miecz z cmentarzyska orków w 2 rozdziale. Nie będzie z tego problemu?
Odpowiedz
Nie będzie ale do cmentarzyska lepiej iść jak dostaniemy zadanie na to. Czyli chyba i tak w drugim rozdziale. Jak dostaniesz questa na miecz to po prostu już będziesz miał go w ekwipunku.
Odpowiedz
W cmentarzysku byłem zabić bodajże ducha Baal Lukora. Kto w 2 rozdziale dawał zadanie na ten miecz? Wyrzuciłem to co trzeba było wyrzucić do morza, gram jako najemnik.
Odpowiedz
(20.11.2020, 12:33:34)Urudin napisał(a): W cmentarzysku byłem zabić bodajże ducha Baal Lukora. Kto w 2 rozdziale dawał zadanie na ten miecz? Wyrzuciłem to co trzeba było wyrzucić do morza, gram jako najemnik.

Vatras zaczepia przed wyprawą na smoki, czyli bodaj po naprawie oka. Realnie brata aktywujesz dopiero w IV, ale ja tylko przepisuje to co juz było tu napisane.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
A czy przypadkiem mając ten miecz przy sobie i otrzymując to zadanie to Bezi nie mówi z automatu że już znalazł ten miecz??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości