Legendarne bronie i pancerze
#31
Z tego co pamiętam w okolicy górskiej fortecy była ta broń :D
Odpowiedz
#32
A nie było przypadkiem owej broni przy jednej z wież strażniczych blisko Świątyni Śniącego?
Odpowiedz
#33
(15.08.2016, 19:57:15)Michał napisał(a): A nie było przypadkiem owej broni przy jednej z wież strażniczych blisko Świątyni Śniącego?
Zgadza się właśnie miałem to napisać Język
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#34
Gdzie mam szukać maga do zadania Uriziel byłem już u magów Khorinis, magów wody w Jarku , u Bartosa i miltena i żaden z nich nie ma opcji dialogowej??
Odpowiedz
#35
czyli jeszcze jacy magowie pozostali?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#36
(15.08.2016, 20:01:17)saturas napisał(a): Gdzie mam szukać maga do zadania Uriziel byłem już u magów Khorinis, magów wody w Jarku , u Bartosa i miltena i żaden z nich nie ma opcji dialogowej??
jaki masz ostatni wpis w dzienniku ?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#37
(15.08.2016, 20:04:40)Wiśnia napisał(a):
(15.08.2016, 20:01:17)saturas napisał(a): Gdzie mam szukać maga do zadania Uriziel byłem już u magów  Khorinis, magów wody w Jarku , u Bartosa i miltena i żaden z nich nie ma opcji dialogowej??
jaki masz ostatni wpis w dzienniku ?

Wpis po rozmowie z Xardasem czyli znaleść kopiec rudy i maga ??
Odpowiedz
#38
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#39
(15.08.2016, 20:08:19)Tituf napisał(a):

Do magów w klasztorze nie mam jeszcze dostępu
Odpowiedz
#40
to pomyśl teraz co z tym zrobić
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#41
Cytat:czyli znaleść kopiec rudy

nima
jest tylko w Skarbcu w Kopalni w DP ale tam można wziąć dokładnie tyle rudy ile z kopca w G1
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#42
Xardas wspominał o źródle mocy a nie o kopcu rudy....
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#43
Ok gadałem z Pyrokarem ale to rozmowa nic nie wniosła ?? nadal stoję z tym zadaniem ?
Odpowiedz
#44
(15.08.2016, 20:26:41)saturas napisał(a): Ok gadałem z Pyrokarem ale to rozmowa nic nie wniosła ?? nadal stoję z tym zadaniem ?
Teraz możesz się udać to magów których już wymieniłeś
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#45
(15.08.2016, 20:27:40)Wiśnia napisał(a):
(15.08.2016, 20:26:41)saturas napisał(a): Ok gadałem z Pyrokarem ale to rozmowa nic nie wniosła ?? nadal stoję z tym zadaniem ?
Teraz możesz się udać to magów których już wymieniłeś

ok no to znowu maraton po magach Język

Dobra znowu utknąłem w zadaniu Uriziel mianowicie chodzi o pierścień strażnika od gościa z obozu bandytów dowiedziałem się ze ten pierścień jest w grobie corristo ?Jako że magowie zostali zabici przez Gomeza to poszedłem do niego i nie mam żadnej opcji byłem tez u Arto i Blizny ?? Można wiedzieć z kim zagadać w sprawie grobu corristo?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości