Inwazja
#1
[Obrazek: 4SAdB9O.png]

Platforma - G2NK wersja 1.03 z 27 lipca 2013 
Kraj - Rosja
Autor - Figishe? (fig) Sankt Petersburg
Język - rosyjski
Waga z dubbingiem - 162 MB
Data wydania - 15.08.2014


Opis Modyfikacji:
... Myrtana przegrywa wojnę z orkami. Król Rhobar wysyła do sąsiedniego państwa posła Dominika, który ma zawrzeć sojusz przeciw najeźdźcom. Jednak okręt na, którym płynie zostaje przechwycony przez wroga i zatopiony a on sam w ubraniu obywatela, bez wyposażenia i dokumentów ledwo uchodzi z życiem i ląduje na najeżonej niebezpieczeństwami ziemi daleko od stolicy kraju, a z wykonania powierzonej misji nikt go nie zwolnił.
Zupełnie nowy znakomicie wymodelowany świat z osiedlami ludzkimi, niezwykłym zamkiem, jaskiniami, ruinami i grobowcami pełnymi niespodzianek. W pełni zachowany klimat G2 NK tak w stylistyce ciekawych dialogów z licznymi NPC jak i w serii rozbudowanych zadań głównych i pobocznych. Nieoczekiwane zwroty akcji i częściowo nieliniowa fabuła zależna od decyzji podjętych przez bohatera. Grę podzieloną na rozdziały można przejść jako wojownik , łucznik lub mag.
Mod zebrał bardzo wysokie oceny od wymagającej rosyjskojęzycznej społeczności graczy Gothic, zwłaszcza po wydaniu poprawionej wersji 1.03 z muzyką, usuniętymi błędami oraz pełnym dubbingiem zrobionym przez słynny D'AS Team
Klasyczny dla G2 NK system rozwoju postaci, znane atrybuty w dobrze skomponowanym balansie.

Screen:

[Obrazek: eo7EzJO.png]
Odpowiedz
#2
Memorius możecie dodawać creditsy do postów z opisem modyfikacji ??
 
Odpowiedz
#3
ta jasne

tłumaczenie ja ( Memorius)
skrypty Taliasan
testy i korekta - DRUŻYNA SPOLSZCZENIA
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#4
Czemu w testach nie wymieniłeś osób które testowały ?
 
Odpowiedz
#5
bo nie pamiętam?

Z tych rzeczy co tłumaczyłem dialogi stoją to na najniższym poziomie.
Są po prostu dobre, właściwe i tylko.
To mod na ciekawej mapie eksploracyjnej i taka jest jego główna atrakcja IMO.

Jest jednak sporo tekstów i postaci, które tłumaczyłem a grze się nie znalazły , w tym wątek Inkwizytora.
Ciekawe czy ktoś kiedyś się pokusi o jakieś wykorzystanie tego ...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#6
Mod jak najbardziej godny polecenia historia ciekawa , zakończenie ze znakiem zapytania.
Odpowiedz
#7
Nas jako DT najbardziej zainspirowała postać Barthosa z Laran.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#8
Niema to jak na końcu, zapalić w spokoju :D
Odpowiedz
#9
Chyba razem z Karaibami najlepsze modyfikacje jakie przetłumaczyliście :D
Odpowiedz
#10
Sorry ale Karaiby to nie ich tylko ,,konkurencji'' ;)
Odpowiedz
#11
A to nie wiedziałem Język
Odpowiedz
#12
W 'Karaibach...' miałem swój udział tak jak pewnie i sporo osób, które teraz nie są w BS. Więc konkurencja to niewłaściwe słowo.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#13
Starych znajomych? ;)
Odpowiedz
#14
oczywiscie zasysam i zaraz zaczynamy rozgrywkę.
Przekonamy się czym jest ten modzik.

Mam juz 6h 15 min i mam 3 rozdział myśle że gra w okolicach 10h będzie się wachać.
Duża trudność jest 10lv mam i już kupa smoczych zębaczy sie pojawia trochę to przesada ale idzie grać.
z tym że połowe potworów trzeba omijać.

to jest kurwa przegięcie.
2 wargi cały obóz prawie wybiły -_- japierdole przegiął ktoś pałe jak robił te respy.
[Obrazek: Gothic_Logo.png]
Odpowiedz
#15
Powiedźcie mi proszę czy wiadomo może coś o kolejnej cześć? Czy jest szansa, ze kiedyś się ukaże?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości