Opis modyfikacji
Cytat:zabrakło też kilkuset orków wałęsających się po drogach w okolicy Khorinis
otototototo OK
właśnie - tesz
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Hahahah. Dobrze to ujeliście :D
(03.03.2016, 21:59:55)Danyloss napisał(a): Global mod  w 100 % do podstawki ? Nie licząc paru niedociągnięć pasuje do podstawki ale na pewno nie w 100% , w Globala grałem raz i niektóre zadania nie miały sensu więc nie wydaje mi się że idealnie pasuje do podstawki.

Zgadzam się z tobą, ale nie obawiaj się w przeznaczeniu nie ma czegoś takiego jak niedociągnięcia albo niepasujące zadania a jeśli jakieś znajdziesz to masz piwo. Ja ciągle szukam i niema :)
Właśnie zaczynam globala jeszcze raz z teksturamu lhiver.
Wiecie co zauważyłem? Ze optymalizacja jest większa niz w przeznaczeniu.
Farma lobarta naciskajac F4 jest leciutki spadek
Przeznaczenie f3 i jest duzo większy spadek fps niz w przypadku przedstawionym wyżej
[Obrazek: Gothic_Logo.png]
Kwestia większej liczby npc, napisz jak będzie kiedy wejdziesz do DP
To nie jest kwestia większej liczby NPC tylko innych tekstur i modeli użytych w Przeznaczeniu w stosunku do oryginalnego G2 NK i Global.
Współpracują one inaczej z hiver niż te zwykłe.

nie jestem testerem a zwróciłem uwagę na coś na co nikt nie zwrócił :D

zastanawiam sie czy nie da sie zoptymalizować map zmniejszając liczbę poli na pewno w niektórych miejscach sie da to zrobic
ta , jasne, Prorok nie ma co robić tylko przerabiać starych zenów 
Facepalm

A ja mam duzo ponad 60fps wszędzie :) spadki FPS w Przeznaczeniu, co to ?
Ja mam czasami w lesie i obozie myśliwych w DP, ale to kwestia komputera(a raczej zjebanego win 8) bo normalnie mam 30-40 fps przy widoczności 180%
Czy wy tematu nie pomyliliście? Global jest już na emeryturze i nikt w niego już nie gra. Czy ktoś gra?
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                   Bezimienny - 'Przeznaczenie Epilog'
                                   Kubuś Puchatek

Faktycznie, oba tematy mają podobne nazwy, nie zauważyłem, że to Global, ktoś na pewno jeszcze w niego gra
A ja pogrywam w globala chyba zostanę dinozaurem
Ogólnie to tak.
Co mogliśmy to poprawiliśmy i naprawiliśmy na miarę naszych możliwości jako Ekipy Translatorskiej.
Odpowiadamy za to, co zostało umieszczone w Changelog dla Global 1.7.1 w stosunku do 1.14 i za nic więcej.
Jak ktoś ma uwagi do innych rzeczy niech pisze do Magic Team.

tak wiadomi nikt nie ma co do tego pretensji ani wątpliwości.
To ze mi może sie nie podobać losowość i ta wscieklizna to już moja prywatna sprawa.
Autor moda chciał żeby tak było a wy tłumacząc chcieliscie zachować oryginalną forme co jest działanie wzorowym.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości