Co zainstalować?
#46
(11.04.2024, 08:35:41)Erwin napisał(a): Opcjonalnie użyj instalatorów offline i zainstaluj:
a) Union Primary Universal,     Klik
b) Union 1.0m lub nowszy.      Klik

Nie zalecamy grania na starszych systempackach, czy alternatywnych wersjach Union.
Modyfikacja od początku, do końca była tworzona i testowana w oparciu o oryginalny pakiet Union.

Czy ten pakiet Union jest też polecany do wszystkich innych modyfikacji? Ja kiedyś pobrałem jakiś pakiet z Discorda Kajmy i to już było z 1.5 roku temu jak nie więcej i od tego czasu korzystam tylko z tego, bo po prostu mam pobrany na dysk i nie muszę szukać innego. Nie miałem nigdy żadnych kłopotów, ale generalnie jeżeli hipotetycznie miałoby mi się coś w przyszłości wysypać, to bym sobie pobrał ten co tu polecacie i się na niego przesiadł.
Odpowiedz
#47
U niego ten Union jest zmodyfikowany w stosunku do oryginału. Są np. dodane nowe fixy, a niektóre usunięte itp.
My całość moda zrobiliśmy w oparciu o wersję oryginalną Gratt'a. 
W początkach tworzenia moda jeszcze zdarzały się czasem jakieś crashe podczas testów, ale potem już nikt się na nie skarżył.
Nie wiem, jak będzie zachowywał się mod na tej przerobionej wersji Union lub jakiejś starej wersji systempacka, dlatego odradzam grę na nich.
Oczywiście może się okazać, że będzie lepiej, a nie gorzej, ale tak jak mówię, nie sprawdzaliśmy tego.
Odpowiedz
#48
Okej, nie no, w przypadku Klasztoru to na pewno zagram na tym co wy polecacie. Pytanie było takie bardziej ogólne czy generalnie lepiej korzystać z tego oryginalnego Uniona, bo jest mniejsza szansa, że coś się wysypie. Ja praktycznie z żadnych specyficznych wtyczek nie korzystam. Głównie zależy mi na przyspieszeniu czasu i quickloocie. Bez reszty móglbym się obejść, więc jeżeli ten oryginalny Union jest bardziej stabilny, to bym po prostu sobie pobrał jego na dysk i zawsze z niego korzystał.
Odpowiedz
#49
Nie wiem, który jest lepszy. Być może ten z Discorda.
Jak Ci się dobrze gra na nim i nic podejrzanego się nie dzieje, to korzystaj z niego w innych modach.
Ja dawno temu pobrałem go sobie, to mi się w ogóle gra nie uruchamiała. Teraz może jest wszystko ponaprawiane.
Przyzwyczaiłem się po prostu do tych instalatorów offline i tylko z nich korzystam.
Odpowiedz
#50
Union od Kajmy z tego co wiem jest zmodyfikowany i "Zamknięty" - nie zainstalujesz pluginów spoza tych co znajdziesz u niego - na przykład AutoQuickLoot od Hedina (coś lepszego niż ognik ) już nie zadziała.

Osobiście polecam oryginalny Union - Kajma to zło :D
Odpowiedz
#51
(11.04.2024, 10:21:02)BeziJuve napisał(a): Union od Kajmy z tego co wiem jest zmodyfikowany i "Zamknięty" - nie zainstalujesz pluginów spoza tych co znajdziesz u niego - na przykład AutoQuickLoot od Hedina (coś lepszego niż ognik ) już nie zadziała.

Słuszna uwaga, o której zapomniałem.
Widziałem, że nawet powstały jakieś atyblockery do tego zabezpieczenia zawartego w tym Union.
Odpowiedz
#52
(11.04.2024, 10:27:21)Erwin napisał(a): Słuszna uwaga, o której zapomniałem.
Widziałem, że nawet powstały jakieś atyblockery do tego zabezpieczenia zawartego w tym Union.

Powstał antybloker który i tak już nie działa z najnowszymi wersjami xD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości