Golden Mod - Ludzie z Górniczej Doliny a Content Mod
#1
Witam wszystkich!
Otóż wszyscy pewnie znają pierwszy z wymienionych modów; chodzi o GM - LzGD. Jak wiadomo to mod zawierający niewykorzystane przez PB materiały. Niemniej nie tylko on je zawiera - do moda podobnego gatunku można zaliczyć Content Moda (Ahnbael z Outlanderem go tworzyli z tego co mi wiadomo). Chciałbym w związku z tym spytać, jak byście widzieli połączenie obu modyfikacji? Pytam, ponieważ kiedyś była taka koncepcja (Ahnbael się za nią opowiadał, zaś Outlander nie oponował). Co o tym myślicie? Z góry dzięki za odpowiedź. Miłego dnia wszystkim!
Odpowiedz
#2
Ja niestety nie znam Content Moda do pierwszej części, więc ciężko mi cokolwiek doradzić.
Odpowiedz
#3
(12.06.2023, 20:55:52)Erwin napisał(a): Ja niestety nie znam Content Moda do pierwszej części, więc ciężko mi cokolwiek doradzić.

Content Mod do G1 to taka alternatywna wersja ER (obecnie +). Outlander, Ahnbael i inni członkowie Recovery Team zrobili 2 wersje moda (aktualna to 1.01). Mało kto o niej wie, bo była w cieniu Edycji Rozszerzonej i sam Outlander o tym zapomniał chyba. Jednak zdekompilował skrypty do moda i przysłał je na themodders jakby ktoś chciał poprawiać czy roszerzać moda. Oto link do tematu: http://themodders.org/index.php?topic=23185.0
Niemniej dzięki za odpowiedź.

A właściwie to wysłał link do linku gdzie można pobrać materiał. Oto on: https://www.moddb.com/mods/gothic-i-cont...od-scripts
Odpowiedz
#4
Grałem w oba mody dość dawno i zastanawiam się czy aby z połączenia nie wyszła ER +
Odpowiedz
#5
(12.06.2023, 22:23:44)Wiwir napisał(a): Grałem w oba mody dość dawno i zastanawiam się czy aby z połączenia nie wyszła ER +

Nie - ER+ to mod innej generacji. Prawie w ogóle nie ma wątków z Golden Moda - Ludzi z Górniczej Doliny (poza zmodyfikowanym questem z długiem Fletchera czy górnictwem, z tym że tu można je wzmacniać ucząc się go za rudę i złoża tutaj się wyczerpują). To rozszerzenie Edycji Rozszerzonej Outlandera, z Content Modem nie ma nic wspólnego (poza Vincent93, który współtworzył zarówno Content Moda, ER jak i ER+).
Odpowiedz
#6
(12.06.2023, 22:55:17)DawidT96/24 napisał(a):
(12.06.2023, 22:23:44)Wiwir napisał(a): Grałem w oba mody dość dawno i zastanawiam się czy aby z połączenia nie wyszła ER +

Nie - ER+ to mod innej generacji. Prawie w ogóle nie ma wątków z Golden Moda - Ludzi z Górniczej Doliny (poza zmodyfikowanym questem z długiem Fletchera czy górnictwem, z tym że tu można je wzmacniać ucząc się go za rudę i złoża tutaj się wyczerpują). To rozszerzenie Edycji Rozszerzonej Outlandera, z Content Modem nie ma nic wspólnego (poza Vincent93, który współtworzył zarówno Content Moda, ER jak i ER+).

Widzę że dobrze znasz temat -czyżbyś zamierzał zmontować ekipę do połączenia obu pozycji ?
Odpowiedz
#7
(12.06.2023, 23:01:34)Wiwir napisał(a):
(12.06.2023, 22:55:17)DawidT96/24 napisał(a):
(12.06.2023, 22:23:44)Wiwir napisał(a): Grałem w oba mody dość dawno i zastanawiam się czy aby z połączenia nie wyszła ER +

Nie - ER+ to mod innej generacji. Prawie w ogóle nie ma wątków z Golden Moda - Ludzi z Górniczej Doliny (poza zmodyfikowanym questem z długiem Fletchera czy górnictwem, z tym że tu można je wzmacniać ucząc się go za rudę i złoża tutaj się wyczerpują). To rozszerzenie Edycji Rozszerzonej Outlandera, z Content Modem nie ma nic wspólnego (poza Vincent93, który współtworzył zarówno Content Moda, ER jak i ER+).

Widzę że dobrze znasz temat -czyżbyś zamierzał zmontować ekipę do połączenia obu pozycji ?

To już od Was zależy. Ja wysunąłem propozycję co o tym sądzicie. Niemniej jakby co mógłbym pomagać ze scenariuszem, questami i przy sprawdzaniu moda. Niemniej grafika i skrypty to już mój słaby punkt. Do Waszego uznania co o tym sądzicie.
Odpowiedz
#8
Tu może wypowiedzieć się chyba tylko Erwin, ewentualnie N1kX w temacie pracy nad takim projektem. Ekipa ma swój pomysł na zupełnie nową modyfikację i nie ma komu go realizować, a co dopiero zajmować się innymi rzeczami.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#9
(13.06.2023, 10:42:28)Tituf napisał(a): Tu może wypowiedzieć się chyba tylko Erwin, ewentualnie N1kX w temacie pracy nad takim projektem. Ekipa ma swój pomysł na zupełnie nową modyfikację i nie ma komu go realizować, a co dopiero zajmować się innymi rzeczami.

Dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz
#10
(13.06.2023, 10:42:28)Tituf napisał(a): Tu może wypowiedzieć się chyba tylko Erwin...

Tak, jak rozmawialiśmy. Ja obecnie nie mam kiedy zająć się modowaniem. 
Jak będę miał na tyle czasu, żeby dało radę w tym temacie coś porobić, to chcę pracować dalej nad swoim modem. 
Poza tym nie znam się na modowaniu Gothic 1 i nie za bardzo też chciałbym pracować przy addonie.
Odpowiedz
#11
Niemniej dzięki za odzew.

A N1kX?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości