Epilog - przedpremierowe granie
#1
Pamiętacie jeszcze Arenę - Przeznaczenie? Myślę, że wielu uczestników zapamiętało ją, jako niezłą zabawę.
Dokładnie w ten sam sposób chcemy zaproponować graczom Epilog. Gdy tylko prace zostaną ukończone, a testerzy sprawdzą wersję ostateczną - ruszy takie klubowe granie. Jakkolwiek tej grupy nie nazwiecie, to właśnie oni zagrają pierwsi. Tym razem nie będziemy już nikogo poganiać, wywierać presji, eliminować. Szacujemy na rozgrywkę ok 40 h - więc zaproponujemy np trzy miesiące na bezstresowe rozegranie całości.
Od takich graczy wymagać tylko będziemy regularnych raportów ze swojej rozgrywki. Wrażenia, opinie, pomysły - to wszystko weźmiemy pod uwagę przy ewentualnych poprawkach. To będzie ostatnia grupa, która tak naprawdę podda Epilog ostremu sprawdzianowi, zanim ten pojawi się dostępny dla naszych forumowiczów. 

Oto gracze, którzy wyrazili chęć i ochotę na  klubowe granie:

1. Opos OK
2. Jonxx OK
3. MaQo OK
4. regularnydebil
5. Jastrząb OK
6. XaroN  OK
7. AhnBael OK
8. Dinozaur7 OK



*pamiętam też o Tokenie - ale myślę, że spokojnie dogra sobie Przeznaczenie i wtedy załapie się pewnie na wersję ostateczną Epilogu
OK - ukończył Epilog
- kolor dla zwycięzcy Gry Klubowej
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#2
Natomiast powiem tak.
Ze strony Teamu nie będzie ABSOLUTNIE żadnych podpowiedzi, poza supportem technicznym.
Popatrzymy z boku jak gracie, jak szukacie właściwych rozwiązań i pniecie się na szczyt piramydy przyczynowo-skutkowej jaką zbudowaliśmy.
Tak powiedziałem ABSOLUTNIE żadnych podpowiedzi z naszej strony w kwestii zadań, balansu , itemów itd.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#3
Jeśli o mnie chodzi to wiadomo - najpierw muszę zakończyć rozgrywkę w Przeznaczeniu, a dopiero potem wezmę się bezzwłocznie za Epilog. Jestem już pod koniec drugiego rozdziału, także teraz już z górki, choć trochę jednak zejdzie zwłaszcza, że czasu nie mam jakoś bardzo dużo aktualnie. Ale nie jest też najgorzej, także bardzo nie zamulę mam nadzieję  ;)
#4
(18.04.2017, 19:00:56)Token napisał(a): Jestem już pod koniec drugiego rozdziału
(18.04.2017, 19:00:56)Token napisał(a): czasu nie mam jakoś bardzo dużo aktualnie
Dobra, we wrześniu podeślę instalkę epilogu
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#5
Kateyoshi potwierdził

natomiast co do pana Dota , to coś tam pisał o nihilistycznym zniechęceniu w sb, ale poczekamy na oficjalne expose w tej sprawie
(18.04.2017, 19:02:25)Tituf napisał(a): Dobra, we wrześniu podeślę instalkę epilogu
zniszczył Troll

dla jasności panowie
nie ma krygowania się - "albo jo, albo ni" to nie wspólny wypad pod namiot z dziewicą.
Klub bedzie miał pewne elementy rywalizacji i wszyscy startują w tym samym czasie.
To około 40 h grania a może dla sprytnych nawet nieco mniej, a nie epopeja na 300 h.
Albo macie czas teraz na Klub albo poczekacie do premiery.
Kto jasno nie potwierdził tego jeszcze , ma czas do 22 dzisiaj albo nie gra.
Dostajecie możliwość , a my w zamian też czegoś mamy prawo oczekiwać.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#6
Ja napisałem jak ze mną jest. Jeśli taka sytuacja organizatorom Klubu nie odpowiada, to narzucał się nie będę. Zdecydujcie. No chyba że chcecie mnie w jakiś sposób uhonorować za ten nieduży wkład w Epilog, to możecie podesłać po prostu przedpremierowo instalkę, ale do Klubu nie kwalifikować  o//o
#7
Chcesz mieć piękne woluminy na półce do podziwiania ich okładek? Do czasu gdy skończysz Przeznaczenie pewnie wydamy poprawiony Epilog.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#8
(18.04.2017, 20:43:48)Tituf napisał(a): Do czasu gdy skończysz pewnie wydamy poprawiony Epilog.
Być może, ale

(18.04.2017, 20:43:48)Tituf napisał(a): Chcesz mieć piękne woluminy na półce do podziwiania ich okładek?
Właśnie tak ;)
#9
Ja odpadam.
#10
W tym dziale są tematy dotyczące rozgrywki i innych aspektów Epilogu. Tematy jawne, w których będą umieszczane potężne spoilery. Ciekawskich zapraszamy do lektury, ale odradzam podgląd wszystkim zainteresowanym modyfikacją po jej oficjalnej premierze.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#11
Jest już download.
Klub otrzyma indywidualne linki na PW.
Nie muszę chyba przypominać o zasadach korzystania z ofiarowanej przez nas naszej własności intelektualnej.

Odnośnie zasad.
Oczywiście zawodnicy mogą sobie pomagać wzajemnie, rzecz jasna pod warunkiem, że chcą się z kimś dzielić Laurem Zwycięzcy Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#12
Jest i potwierdzenie od Draco (PW), czyli mają wszyscy, którzy się zgłosili. Miłego grania.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#13
Wykluczony został Kateyoshi.
Czekam na info od Draco.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#14
Drużyna Epilogu :>
[Obrazek: XP2jzK7.jpg]
 
#15
Świetny pomysł! Piwko
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości