Epilog - przedpremierowe granie
#16
Z różnych względów uznaliśmy, że nie będziemy bardzo przedłużać gry klubowej. Choć wielkiego zainteresowania Epilogiem ze strony innych userów brak, to premierę planujemy na początek czerwca. Tak więc myślę, że nasze granie potrwa spokojnie do trzeciego tygodnia maja. Ci, co grają - spokojnie ukończą.
Ja rozumiem brak czasu, obowiązki i inne rzeczy ważniejsze od moda, ale skoro było zgłoszenie, to teraz reguły gry obowiązują wszystkich.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#17
W gwoli ścisłości zacząłem wczoraj, niestety jak wcześniej wspominałem, nie jestem na tyle mobilny, żeby sobie pozwolić na częsty gaming. Jednakowoż rozumiem Wasze posunięcie. Pozdrawiam.

Niewielki dowód moich słów:

#18
No to ja bym nie wyrzucał. W sumie nie wiem po co ta nagonka jak i tak klub do połowy maja będzie.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
#19
Drodzy zawodnicy Jonxx w kwestii skrętów naprawdę postąpił z wami wielkodusznie.
To mogło was kosztować przegraną, a jego szanse na zwycięstwo indywidualne też zmalały... Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#20
Racja, szanuję to OK
 
#21
Albo Jonxx jest już na tyle pewny wygranej, że nawet ta podpowiedź mu nie zaszkodzi :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
#22
Powiem tak, osoby które są dla mnie faktycznym zagrożeniem raczej nie miałyby problemu ewentualnie znaleźć rozwiązania. Relaks
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
#23
Wyłączony zostaje z rozgrywki Draco.

Dla lekkiego podniesienia temperatury.
Tituf sprawdził save końcowe XaroNa i trzeba powiedzieć, że zrobił on kilka spec bonusowych rzeczy, które mogą go postawić wysoko w klasyfikacji.
Nie jesteśmy tylko pewni czy zrobił pewną akcję, która może na wszystkim zaważyć.
Możliwe, że zrobił, ale sprawdzenie tego może potrwać.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#24
Taka mała uwaga.
Na razie nic nie zarzucam, ale nie mówcie konkretnie gdzie ktoś poległ albo zrobił coś dobrze, żeby nie naprowadzać innych graczy na żadne tropy. Ukończenie gry szybciej niż inni nie powinno kogoś stawiać na gorszej pozycji.
#25
W tym względzie żadne szczegółowe informacje nie będą podawane.

Jestem pod wrażeniem, wzajemnej pomocy zawodników.
Faja
Wygrana jest niczym, udział jest wszystkim.
Prawdziwa Gothicowa Olimpiada. :> Troll

Sprawdziliśmy bardzo dokładnie save końcowy XaroN.
BARDZO wysoko postawił poprzeczkę, robiąc pewną akcję, co do której miałem wątpliwości że ktokolwiek na to wpadnie.
Jego szanse na wygraną/ wysoką lokatę bardzo wzrosły, bo TEN własnie element jest w Epilogu punktowany najwyżej, w sytuacji gdy zawodnicy wykonają podobnie jak on wszystkie zadania, a to akurat zrobił.

Rozgrywkę ukończył Opos.
Jego save zostanie przeanalizowane zgodnie z przyjętymi kryteriami
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#26
Epilog jest grą stosunkowo prostą i jeśli mamy wyłonić Zwycięzcę, to ustaliliśmy bardzo wysokie kryteria oceny. Równe dla wszystkich. Na razie Epilog ukończyło trzech zawodników i mogę powiedzieć, że całe podium jest zapełnione. Brak opcji 'Ex æquo'... :))

Spłynął kolejny save - AhnBaela. Ciasno w czołówce bardzo. Ale jest jedna rzecz, której dotychczas nie zrobił nikt...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#27
Staram się dogonić resztę ale niestety nie chodzę do szkoły tylko do pracy i nie mogę poświęcać tyle czasu na grę ile bym chciał. Podejrzewam że ukoncze jako ostatni no ale trudno takie życie
#28
(02.05.2017, 21:12:15)regularnydebil napisał(a): Staram się dogonić resztę ale niestety nie chodzę do szkoły tylko do pracy i nie mogę poświęcać tyle czasu na grę ile bym chciał. Podejrzewam że ukoncze jako ostatni no ale trudno takie życie

Inni nie zabijali też pewnej postaci bez pogadania wpierw z nią Relaks Relaks
 
#29
ta rzecz "której nie zrobił nikt" jak poinformował Tituf, zadecyduje o zwycięstwie.
Rzecz jasna, jeśli ktoś to zrobi.
Gdyby zrobi to dwóch lub więcej zawodników , to zadecyduje inna rzecz , ustalona w drugiej kolejności.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#30
dotarł save Jonxxa - ten zawodnik wcisnął się w i tak stłoczoną czołówkę na pozycję... wszyscy skończyli? to czekamy!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości