Świątynia Śniącego
#16
(16.08.2016, 11:05:20)ExtremeD napisał(a): Ma coś rozmowa z Ur-Shak'iem na temat ŚŚ przed wejściem do niej?

No mówi Ci, że musisz upodobnić sie do orka żeby tam wejść ;)
Odpowiedz
#17
To mówi Xardas. Ur-Shak ostrzega nas, że jest pełno ożywieńców w ŚŚ.
Odpowiedz
#18
Mam pytanie, odnośnie zadania Świątynia Śniącego, to zadanie jest do zrobienia w II rozdziale? Czy później jest kontynuacja? Jestem na etapie posiadania Ulu-Mulu, otworzyłem te drewniane wrota a tej kraty nie mogę i nie wiem czy szukać dalej jakiś przełączników czy dopiero potem będę mógł zrobić. :)
Goffik Player!

Terribilis… Est… Locus… Iste…
Odpowiedz
#19
Tak to jest do zrobienia w 2r. Masz orkową miksturę?
Odpowiedz
#20
Musisz oprócz ulu-mulu mieć orkowa miksture
Odpowiedz
#21
Mam nawet 4 chyba.
Goffik Player!

Terribilis… Est… Locus… Iste…
Odpowiedz
#22
Dobra brawo Ja... :brawo: Wystarczyło podejść blisko do bramy i się sama otwiera, a ja szukam przełączników...  :face:

Gdzie jest demon z "Dziwnym Kryształem" z dwoma paskami? Bo obleciałem całą ŚŚ i nie widzę go. Chyba że ten kamyk nie ma demon? Zabijałem też tego strażnika świątynnego ale on nic nie miał przy sobie.
Goffik Player!

Terribilis… Est… Locus… Iste…
Odpowiedz
#23
Rozmieszczenie Demonów jest takie samo, jak Szamanów w G1.
Odpowiedz
#24
Witam! Mam problem z zadaniem "Świątynia śniącego" mianowicie byłem w "obozie" orków i mam w dzienniku notkę żeby porozmawiać o tym z ur-shakiem, jednak kiedy chce faktycznie z nim porozmawiać nie mam żadnych opcji dialogowych.
Odpowiedz
#25
Hm. Na jakim jesteś konkretnie etapie? Na samym początku, że byłeś tylko przed Świątynią pojawił ci się zapis w dzienniku? Z tego co wiem, to dziennik nie kieruje do Ur-Shaka, ale do kogo innego.
Odpowiedz
#26
Dokładnie. Na początku zadania w dzienniku jest wyraznie napisane z kim masz się skonsultować. Po tej konsultacji pojawia ci się w dzienniku chyba wpis żeby porozmawiać z jakimś orkiem albo coś i wtedy zagadasz.
Odpowiedz
#27
Ciekawe... Idź do Xardasa.
Odpowiedz
#28
Z Xardasem nie mam żadnej opcji dialogowej związanej z tym zadaniem. Nawet nie dostałem owego zadania od niego tylko kiedy podszedłem pod bramę świątyni.
Odpowiedz
#29
to oczywiste jeśli próbujesz się dostać do Światyni w R5
tylko w tym rozdziale pojawia się wpis jaki zacytowałeś - do Świątyni Śniącego już się nie dostaniesz w żaden sposób, bow tym rozdziale nie ma już Xardasa , rozmowa z którym jest konieczna aby zainicjować inne akcje skryptowe

w sumie ten wpis jest poniekąd śmieciową pozostałością dawnego układu skryptowego i wygląda na to, ze będzie to trzeba przerobić dal takiej sytuacji
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#30
gdzie znajdę Trokara, by dostać ulu-mulu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości