Świątynia Śniącego
#46
Do którego rozdziału należy machnąć zadanie ze świątynią śniącego? Obecnie, w 2 rozdziale przy zrobieniu niemalże wszystkich pobocznych z I rozdziału i póki co większości z II, wydaje mi się ona niemożliwa do zrobienia w tym że rozdziale. Nawet jak rozwinę postać po zrobieniu wszystkich pobocznych :/
Odpowiedz
#47
Widzę,że nikt się nie kwapi odpowiedzieć na proste pytanie.
Moim zdaniem R 3 jest najodpowiedniejszy, gdy ktoś się czuje za słaby, by tam wszystkich pokonać.
Można zrobić to również w R4 , natomiast zrobienie tego w R5 grę zbuguje, bo nie ma już Xardasa, którego można zapytać o radę no i nie można u niego tego zadania zakończyć rzecz jasna.
Zadanie, jeśli zostało wzięte w R 4 lub wcześniej musi być zakończone przed tym, zanim Xardas pojawi się w Górniczej Dolinie inaczej się oczywiście także zbuguje.
Inaczej mówiąc zadanie ze Świątynią Śniącego musi być ukończone PRZED zabiciem bagiennego smoka.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#48
No i ja bym radził zrobić ją przed wykonaniem zadania od Ulthara z duchami nawiedzającymi zamek, bo inaczej nie zrobi się dwóch questów.
Odpowiedz
#49
Jeszcze doprecyzuję jedną rzecz.
W R4 istniej szczególny moment, gdy w gzre jest DWÓCH Xardasów skryptowo równolegle.
Jeśli w R4 zrobimy ŚŚ i ZABIJEMY pierwszego smoka, ale zamiast ładować Oko Innosa w zamku idziemy ponownie do zena Khorinis to Xardas stoi w zamku ale też jest w swojej wieży - wówczas składamy meldunek Xardasowi w Khornis.
Realnie jest tak, że jesli nawet zabijemy jednego smoka, ominiemy zamek ,zrobimy całą ŚŚ i wrócimy do Xardasa w Khorinis to zadanie w pełni się zamknie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#50
A więc będąc w II rozdziale mogę sobie chwilowo spokojnie odpuścić Świątynię i zaczekać z tym do aktu III? Bo co prawda biję już nawet pojedynczych elitarnych orków ale na łapanie się z hordą demonów i nieumarłych nie czuję się jeszcze na siłach.
Odpowiedz
#51
(01.04.2017, 07:51:07)Memorius napisał(a): Moim zdaniem R 3 jest najodpowiedniejszy, gdy ktoś się czuje za słaby, by tam wszystkich pokonać.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#52
Tak tylko pytałem dla pewności Język Jestem teraz wyczulony na punkcie zadań, bo staram się przejść grę tak dokładnie jak tylko się da.
Odpowiedz
#53
Od siebie powiem tak, polecam zrobić już drugim rozdziale, w 3 już nie będzie takiego wyzwania. Zaopatrz się w zwoje na najmocniejszych przeciwników (zwłaszcza bryły :> ) i jazda.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#54
(01.04.2017, 10:17:55)Dota napisał(a): No i ja bym radził zrobić ją przed wykonaniem zadania od Ulthara z duchami nawiedzającymi zamek, bo inaczej nie zrobi się dwóch questów
HM, w sumie to jakich?
Odpowiedz
#55
Świątynię udało mi się przeczesać bez problemów i podpowiedzi, ale chyba gdzieś popełniłem błąd, wyczyściłem ją całą, Demetrius nie dycha zupełnie, już więc mam zamiar opuścić ten przybytek, lecz tu zatrzymuje mnie zamknięta krata. Ta zaraz za tymi piedestałami gdzie kładziemy dziwny kamień. Jakiś przełącznik pominąłem? Chrząszcz się nie przeciśnie, strzelanie na wiwat nic nie daje. Chyba czas na pomoc forum.
Odpowiedz
#56
Może ktoś pomoże, kto pamięta, ale ja przyznaję, że nie kojarzę tego miejsca.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#57
Ja też nie kojarzę żebym miał podczas wszystkich swoich rozgrywek jakiś problem z wyjściem ze świątyni.
Może ktoś inny coś podpowie.
Odpowiedz
#58
W drodze powrotnej nie ma tam żadnych zamkniętych bram. Pojawił się pewien szczególny błąd , występujący rzadko, ale stanowiący bezpośrednią przyczynę, a wynikający z błędnego zapisu gry. Jeśli save w ŚŚ było robione często na jednym zapisie to trigger odpowiadający za otwarcie bramy mógł się zapisać w save jako "Brama zamknięta" mimo, ze została wcześniej prawidłowo otwarta. Ten błąd występował także w modzie "Unnamed" skąd pochodzi ten zen, oraz w Global.
Użyj po prostu kodu na przechodzenie przez ściany/tekstury (oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad) i przejdź tak przez bramę. To, czy pozostanie ona zamknięta do końca gry nie ma znaczenia, bo już się do Świątyni więcej nie wraca.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#59
Dzięki, przejrzę jeszcze savy, bo używałem chyba 4. Może na którymś będzie otwarte. A jak nie to spróbuję kodem.

A tak jeszcze przy okazji, co koniecznie trzeba wynieść ze Świątyni Śniącego poza Urizelem?
Odpowiedz
#60
Przede wszystkim własną dupę. To podstawa.
Inne gadżety zależą od gildii i zadań gildyjnych, lub jak runa Masowy Sen, od preferencji magicznych gracza. Zresztą tam wszystko jest takie klarowne w pozyskaniu, że się nic nie pominie, przy starannej, metodycznej eksploracji, rzecz jasna.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości