Świątynia Śniącego
#61
Warto też wynieść miksturę dla Sagity i pewien z pozoru zwykły miecz, który jedak przyda się naszemu znajomemu  :)
Odpowiedz
#62
Ok to chyba wszystko się udało po prostu wolałem się upewnić. Dzięki.
Odpowiedz
#63
Powinienem mieć jakiś dialog z Gor Na Trashem? Bo mnie od razu atakuje. A coś mi się kojarzy że grając poprzednio miał coś do powiedzenia, chyba że mi się śmiło
Odpowiedz
#64
powinna być rozmowa - zakończy się wpisem do dziennika ( Uriziel)
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#65
Dobra już odkryłem o co chodzi. W pancerzu bandyty byłem i dlatego atakował.
Odpowiedz
#66
Wam też wywala Acces jak przyciskacie ostatni przełącznik przy leżu Śniącego? Chcę skończyć już ten wątek i przekazać wieści do Imperanona ale jest problem z przełącznikiem, zrobiłam kilka wersji zapisu i na każdej wywala Acces
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz
#67
Nie miałem nigdy tam problemu. Jeśli jest to ostatni przycisk, to zapewne problem nie jest w przełączniku, ale w tym, co ma się wydarzyć po jego wciśnięciu. Wrzuć mi save na priv, to poradzę się N1kX'a i zobaczę u siebie. Możliwe, że to jakaś Twoja konfiguracja / ustawienie jest przyczyną, a problemu nie ma.

Sprawdziłem i u mnie jest dobrze - mogę obrócić przycisk i specakcja się wykonuje, także to jakiś błąd z Twoją konfiguracją. Jeszcze nie wiem jak to rozwiązać, bo może będzie problem z kompatybilnością między wersjami jakbym przesłał Ci save po użyciu przełącznika. Muszę się jeszcze skonsultować. Napisz na jakiej wersji grasz i jeszcze spróbuj wyłączyć funkcję DEP dla procesu Gothic2.exe.
Odpowiedz
#68
Kliknąłem za ciebie.
Być może wyłączenie DEP pomoże ci uniknąć problemów w przyszłości.
https://www.mediafire.com/file/j97o9x7j1...3.zip/file
Odpowiedz
#69
Dzięki że odpisujecie. Ja gram na wersji 1.5.1 Przeznaczenia. Problem jest taki że tylko i wyłącznie tamten moment mi buguje / bugował a reszta sejwa działa jak trzeba
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz
#70
Czy ja dobrze widzę, że w tym pomieszczeniu możemy bez końca przyzywać demony, a przez to expić w nieskończoność czy ta dobroć się kiedyś kończy? Bo bym sobie tutaj wrócił, żeby poexpić jak będę miał jakiś lepszy pancerz, ale nie wiem czy ten trick będzie jeszcze działać. :D

[Obrazek: obraz-2021-04-22-124920.png]
Odpowiedz
#71
To sprawa każdego, tam błąd istnieje już od Gothic 1. Nie naprawiłem tego w 1.6.
Odpowiedz
#72
Chyba jedynym i najłatwiejszym sposobem na rozwiązanie tego problemu to byłby brak expa i dropu za przyzwane w tym miejscu demony.
Odpowiedz
#73
Ja tam w ogóle 3 razy tego samego przełącznika użyłem, pojawiły się 3 demony, z czego 1 ten konkretny, który ma ten śmieszny kryształ i poszedłem dalej. Trochę się dziwiłem, że wystarczy 1 kołowrót używać, ale zadziałało, to machnąłem ręką i poleciałem dalej. xd
Odpowiedz
#74
@N1kX @Klimek - całe wieki nie grałem w Gothica więc nie pamiętam, co było w ŚŚ. Język

@Dota, mówisz o innym miejscu. To jest kawałek dalej. Język Tutaj ja przekręcisz poprawnie to nie pojawia się żaden demon. Język

Jak wejść na gzyms nad komnatą demona Detharona (w Gothic 1 znajdował się tam orkowy szaman Varrag-Hashor)? Bo coś na tym gzymsie jest :D
Odpowiedz
#75
Nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale poka screena, bo jestem ciekawy o którym miejscu mówisz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości