Epilog - problemy z zadaniem
#31
Ehh, no dobra skoro już wyszło... tak, ale musicie sporo ich narobić zanim się "nauczycie" bodajże około 30 ziela na nauczenie się jednego. Nauczenie jednego nie uczy drugiego btw.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#32
(26.04.2017, 20:14:37)Opos napisał(a): Zadanie "Nowy porządek": Mam znaleźć trzech ludzi do walki z Dymitrem, myślałem o np. Bliźnie, Aidanie i Rethonie, jednak nikt z nich nie ma opcji dialogowej, więc kogo mam wziąć? :D

Pogadaj z cordem
Odpowiedz
#33
Czyli dobrze myślałem :>
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#34
A tak ogólnie to wie ktoś gdzie jest Zwój Przemiany w Chrząszcza?
Odpowiedz
#35
U pewnego handlarza w Khorinis...
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#36
Ciekawe, ogólnie to myślałem, że Zuris albo Hopilit będzie miał. Obskoczę jeszcze raz innych handlarzy
A tu proszę..
Dlaczego Vincenzo daje tylko 4 klucze, później nie ma dialogu z znim? Gdzie pozostałe 2?
Odpowiedz
#37
Vincenzo daje wszystkie klucze (6).
 
Odpowiedz
#38
A przypomni mi ktoś co jest potrzebne, aby Talbin zrobił pancerz? Umiem praktycznie wszystko, jeśli chodzi o trofea. Walczyłem z aligatorami, wężami itp. jednak dalej nie mam opcji dialogowej.
No i co z lekką bronią dla Velayi?
Odpowiedz
#39
Bo tą skórę grzbietu aligatora musisz ukraść pewnej osobie :>
 
Odpowiedz
#40
Jusz. Skóra aligatora i kieł błotnego węża.

Broni żadnej nie trzeba.
Odpowiedz
#41
(26.04.2017, 22:24:47)Dinozaur7 napisał(a): Broni żadnej nie trzeba.

A taką do której potrzeba strzał? :D
 
Odpowiedz
#42
Ok, to taką broń mam :D
Odpowiedz
#43
Czyli trochę żywicy ocalało...  rotl:
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#44
Jak ruszyć zadanie "Prawo i pięść" byłem u Wulfgara, ten zapytał mnie "czy nie ma już nikogo na kogo można by liczyć" (czy jakoś tak)
i dalej nic. Obszedłem wszystkich byłych strażników, żaden z nich nie miał nic do powiedzenia i wykonałem zadanie "Bunt Słabych"( też nic nie dało) i co dalej ? bo szczerze powiedziawszy to utknąłem z tym zadaniem.
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#45
A szukałeś też poza miastem?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości