Epilog - problemy z zadaniem
Nie nie, z Kornelia to mam tylko ten pierwszy wpis w dzienniku, że skrywa tam jakoś tajemnice, i że jej układy rodzinne są zastanawiające.
Odpowiedz
Żeby ruszyć dalej to zadanie trzeba przypomnieć sobie, dla kogo odnaleźliśmy Pieczęć Herbową, no i mieć przedmiot ze skrzyni Sędziny.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dzięki wielkie,mam jeszcze kilka pytań..

1.Kto bądź gdzie znajdę piąta osobę do gildii zlodzieji dla Rączki? (Mam Olafa, Sven, Klina i Ahna)
2.O jakiego mędrca chodzi który pomoże mi zrozumieć język jaszczuroczłeków?
3.Jak mam zrobić zadanie "Szpieg Zgromadzenia", chodzi o etap z Odonem, czytałem gdzieś że trzeba z nim porozmawiać, ale on mnie atakuje, przecież jest pod wpływem czaru, szaleństwo.
4.Gdzie znajdę klucz Lutera w zadaniu "Brudne pieniądze"?
Przeszukałem cała górne miasto a klucza ani śladu.
Odpowiedz
To pewnie źle rzuciłeś czar. Odon powinien porozmawiać.
Klucz jest w koszarach Mrocznych k /Ratusza.

(06.01.2018, 16:13:31)Przystojniaczek napisał(a): 1.Kto bądź gdzie znajdę piąta osobę do gildii zlodzieji dla Rączki? (Mam Olafa, Sven, Klina i Ahna)
dobry kierunek, popatrz kto przeważa w tej ekipie i szukaj dalej (farma...)

(06.01.2018, 16:13:31)Przystojniaczek napisał(a): 2.O jakiego mędrca chodzi który pomoże mi zrozumieć język jaszczuroczłeków?
o szalonego... rozumiejącego mowę różnych dziwnych stworzeń...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Bonusy do zręczności używać od razu czy czekać?
Odpowiedz
Bonusy do zręczności i siły używaj, gdyż niezależnie w co wpierw zainwestujesz będziesz miał oba atrybuty rozwinięte na około 100 pkt.
Odnośnie tego mędrca - ten sam człowiek rozmawia z drzewami
Odpowiedz
Już nie wiem co mam robić co ominąłem Smutny zostały mi 4 zadania prawo i pięść, kręte ścieżki przeznaczenia, piraci oraz droga w mroku i nie mam pojęcia co muszę zrobić by ruszyć fabułę do przodu.
Odpowiedz
No wiesz, przydałyby się wpisy do dziennika jakie masz.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
W prawo i pięść ostatnie to że muszę zgłosić się do Wulfgara jak tylko wybuchnie powstanie oraz ze sędzia jest zdruzgotany po nieudanym zamachu.W drodze do mroku ostatnie jest o tym że oddałem szatę Florianowi. U piratów ze są gotowi do ataku. No i Nędzarz kazał wyswobodzić miasto.
Odpowiedz
Zadanie "Kręte ścieżki Przeznaczenia" jest zadaniem specjalnym i nie zależy od rozwoju pozostałych do kluczowego momentu wyzwolenia miasta.
Do do reszty zadań.
Kluczową postacią jest do ruszenia gry w tym momencie Harad.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy może mnie ktoś naprowadzić na dwie rzeczy:

Gdzie szukać Pecka po tym jak zbiegł z miasta? Obleciałem chyba wszystkie jaskinie i kryjówki.

Skarb ducha pirata koło latarni. Wspomina o Potterze i jak dobrze pamiętam kryształowej czaszce. Jak to ugryźć?

Sprawdzałem u piratów i nabrzeże, ale bez rezultatu.
Odpowiedz
(26.03.2018, 11:35:25)Erwin napisał(a): Gdzie szukać Pecka po tym jak zbiegł z miasta?
Chyba wilki go pożarły...

(26.03.2018, 11:35:25)Erwin napisał(a): Wspomina o Potterze i jak dobrze pamiętam kryształowej czaszce. Jak to ugryźć?
Kapitan Stanislaus mówi o Potterze, który gdzieś schował skarb. Wspomina, że może ukrył go na cmentarzu. Chyba taki jest nieopodal.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(26.03.2018, 12:15:50)Tituf napisał(a):
(26.03.2018, 11:35:25)Erwin napisał(a): Gdzie szukać Pecka po tym jak zbiegł z miasta?
Chyba wilki go pożarły...

Szukałem po Wielkim Lesie. Nie znalazłem i już nie znajdę. Epilog odinstalowany......zaczynam Przebudzenie  :>

(26.03.2018, 11:35:25)Erwin napisał(a): Wspomina o Potterze i jak dobrze pamiętam kryształowej czaszce. Jak to ugryźć?
Kapitan Stanislaus mówi o Potterze, który gdzieś schował skarb. Wspomina, że może ukrył go na cmentarzu. Chyba taki jest nieopodal.

Fakt. Umknęła mi wspominka o cmentarzu i przeszukałem całe nabrzeże. Znalazłem. Dzięki
Odpowiedz
Witam.
Zacząłem ostatnio grać w Epilog (po Przeznaczeniu musiałem zrobić sobie trochę przerwy :) ) i doszedłem do momentu, gdzie odbiłem własnoręcznie koszary i uwolniłem Mortisa z więzienia. Dostałem informacje o Pecku (Którego nie mogę znaleźć ;( ) i według tego co wyszukałem, powinien do mnie zagadać Cavalorn (pałkę Brunhorsta mam przy sobie, nawet sprawdzałem czy jak dodam sobie jeszcze jedną to coś zaharczy, ale nic z tego) ale tego nie robi. Tutaj wpis z dziennika: https://i.imgur.com/44SPwWH.jpg
Z góry dziękuje za pomoc :)
Odpowiedz
(20.05.2018, 12:43:27)Torus napisał(a): Dostałem informacje o Pecku (Którego nie mogę znaleźć
Pecka nie ma w grze i nie szukaj go

Żeby poinformować Cavalorna o zwycięstwie trzeba mieć  w ekwipunku jeszcze dwie zdobyczne bronie oraz mieć za sobą rozmowę z Baronem von Verhoffen.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości