Epilog - problemy z zadaniem
Bardzo dziękuje. Okazało się, że Claymore Brandenburga chyba wpadł pod tekstury (kolesia zdjąłem gdy biegł przy kancie korytarza i może tam to zleciało) i gdy sobie go przywołałem, to od razu miałem opcję rozmowy z Cavalornem.
Odpowiedz
Zadanie droga mroku. Starzec chce abym pozbyl sie magow ze slonecznego kregu. Mam ich sam po prostu zabic (nie maja zadnej opcji dialogowej) czy to jakies zadanie e ktos mi w tym pomaga? Czy z tymi magami trzeba gadac czy ich zabic ot tak?
Odpowiedz
Zabij ich po prostu kat
Odpowiedz
Siemka, Arnold mi zlecił zadanie abym znalazł wojowników, problem taki ze nie mam z Cordem dialogu o tym. Do tego głód a porcie mam 50 chleba i 30 mies i też nic. Nie da się oddać Eddzie tego. Do jasnej cholery, rozmawiałem z Urielem i powiedział że zabijając sedzine w mieście będzie bez ruch prawa czy jakoś tak, zabiłem ja i co dalej? Brak z nim dialogu również. Pozdrawiam
Odpowiedz
stracone złudzenia chyba trzeba wykonać
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gdzie te zadanie mogę dostać? A z Cordem jak to rozegrać i co z Eddą?
Odpowiedz
(02.11.2018, 19:50:06)madaza napisał(a): głód a porcie mam 50 chleba i 30 mies i też nic. Nie da się oddać Eddzie tego.
rozumiem , że mięso jest surowe?
oddanie nie jest niczym dodatkowo uwarunkowane , to proste "podaj przynieś"

(02.11.2018, 19:50:06)madaza napisał(a): Siemka, Arnold mi zlecił zadanie abym znalazł wojowników, problem taki ze nie mam z Cordem dialogu o tym.
dialog pojawi się , gdy zostanie rozwiązana sprawa z Aldmirem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A to ma być surowe mięso? Nigdzie to nie jest napisane.
I jak zacząć wątek Aldmira?
Odpowiedz
Wiesz, mnie się wydaje, że skoro istnieje item "surowe mięso" to logiczne jest próbujemy oddać surowe.
Jeśli się to nie udaje to można je wtedy usmażyć i spróbować oddać ponownie.
Nigdy nie robimy tego w odwrotnej kolejności, bo z mięsa smażonego zrobić surowego się już nie da.
Myślę, że ten wywód logiczny dał ci nieco do myślenia nad ogólnymi zasadami gameplay'a.

(02.11.2018, 20:44:23)madaza napisał(a): I jak zacząć wątek Aldmira?
dam ci taką radę - najlepiej z nim po prostu porozmawiać
oraz druga rada - nie da się w Epilogu zrobić jednego zadania bez ukończenia lub rozpoczęcia innego
tzw "czyszczenie dziennika" nigdy nie doprowadzi cię do celu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Sek w tym, że nie mam z nim jakiekolwiek opcji dialogowej. Zostały mi raptem parę qestow na ten moment, a chciałbym lecieć pokolei. Dzięki za radę co do mięsa!
Odpowiedz
Tak się w  Epilog nie da. Jest tu rozbudowany system powiązań między questami.
Odpowiedz
Mam trzy pytania i oststnie zgaduje już mam nadzieję. Jak dalej pociągnąć wątek zły porucznik? Ostatni wpis że sprawę załatwię oficjalnie, szczury z kanałów oddałem amulet i tam się kończy, dlaczego Faretti nie ma czarnej runy na sprzedaż, na poprzednim Save miał.
Odpowiedz
(02.11.2018, 21:08:40)madaza napisał(a): Ostatni wpis że sprawę załatwię oficjalnie
poszukaj w GM jakiegoś Mrocznego i zamelduj mu
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dobra, czarna runa odpada, ale za cholere nie wiem jak zrobić ten wątek z Aldmirem
Odpowiedz
masz wyżej co robić dalej
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości