Epilog - problemy z zadaniem
A co z gildia złodziei?

Dobra, gildia złodziei zrobiona. Został mi jedynie quest Woiowniczki i Dezerter, które kobiety są chętne do oddziału? Kto ma ubranie do Dezertera? Szukam tego mrocznego od Sentenzy i nic... Koniec pytań, pozdrawiam.
Odpowiedz
Spróbuje zbytnio nie zaspoilerować ale podpowiem ci że jedną z kobiet do questa wojowniczki jest pewna urocza myśliwa z DP i kobieta z kolonii pracującą u Onara jako służka
A ubranie dezertera o ile się nie mylę , a konkretnie człowieka znajdziesz w miejscu gdzie była "uwięziona" pewna dama przez właściciela zamtuza portowego
Odpowiedz
Dobra, ogarnąłem już wszystko. Dziękuję Wam bardzo za pomoc! Mod jest cudowny.
Odpowiedz
Miło to usłyszeć. Może pora na dalsze przygody  w Przebudzenie
Odpowiedz
Gdzie... Mod jeszcze nie skończony, będą pytania.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
A jednak muszę zapytać bo zostały mi dwie kwestie zapisane na kartce z mini qestow. Kto jest godny bycia zastępca Billa? Kiedy Bilgot wróci do Sabiny? Najpierw on, ona on i nie ma go w porcie... Kiedy Nedarz mi powie o tym? Zrobiłem wszystko prócz tego wyżej co napisałem.

A i lekarstwo dla Grimbalda, myślałem że to magowie wody tak jak w przypadku Hildy a tu niespodzianka.
Odpowiedz
Zastępcą Billa zostaje pewien gwardzista co dawałeś mu w Przeznaczeniu zwoje z zaklęciami Innosa, w epilogu stoi koło Gor Hanisa i Netbeka.
Odpowiedz
Nędzarz - jak miasto będzie wolne ( jak dobrze pamietam )
Grimbald - pomoże Memorius
Bilgot - nie pamiętam, mozliwe, że po wyzwoleniu portu
Odpowiedz
Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć Memorius że w grze czy na forum XD. Mam problem z wichrem wojny tzn ostatni wpis co jednak może zdziałać jeden paladyn więcej. Co robić? U magów wody już byłem i żadnej kwestii dialogowej nei ma
Odpowiedz
Nie no, ten w grze  :D
Wichry wojny - niestety nie pamiętam. Musiałbyś coś więcej napisać o co w tym zadaniu chodzi i na jakim jesteś etapie, to może bym coś wymyślił
Odpowiedz
Tam gdzie miałem iść po Andre i na tym mi to stoi jak zameldowałem Milleniusowi. Powiedział ze dojdzie, przespalem chyba tydzien i nic, cały klasztor zapytalem, w khorinis byłem, magowie wody, farma i nic,...
Odpowiedz
Znaczy Lord Andre jest już koło karczmy?
Odpowiedz
Tak, poszedłem do niego i byl dialog że potrzebują wsparcia w klasztorze, na co że odpoczął i sie tam uda, a nadal tam stoi...
Odpowiedz
Hmm, a po tej rozmowie nie pojawił się czasem Mroczny Mag na tej trawie koło karczmy między kapliczką Innosa, a drogą na piramidy??
Odpowiedz
Gdzie jest Memerius? :o

Faktycznie był tam mag, dzięki!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości