Epilog - problemy z zadaniem
Aby uzyskać kontynuację, musisz udać się do ciemnego lasu (gdzie wcześniej biegłeś z Laresem po ornamentykę)
i znaleźć tam kogoś.
Musisz zamknąć zadanie Oko Mocy.

Poprawiłem również zapis, możesz zamknąć zadanie Gorące serce
https://yadi.sk/d/k2_7vZG6zWBd7A
Odpowiedz
Chodzi o Billa? Nie mam z nim żadnego dialogu ale szukam w międzyczesie dalej.
Odpowiedz
Nikt nie umie(czy nie chce) pomoc koledze? Relaks 

Jak rozumiem wstępny dialog z Billem już był, bo to on zaczepia, gdy go spotkamy. Jeśli był i rozpoczęte jest zadanie "Mistrz Gildii" to Bill powie jakie otrzymał zadanie.


Cytat:Tak, znalazłem go zanim zawitałem do klasztoru.
 a maiłeś wyraźne polecenie co masz zrobić - jesli nie będziesz robił od razu tego co wynika z logiki zadań i dyspozycji wydawanych przez nPC to po prostu Epilogu nie skończysz , bo to w kwestii logiki rozgrywki nie jest Przeznaczenie i latać po świecie dla expa tu nie można
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dziękuje serdecznie za pomoc. Po wielu problemach i sporej frustracji udało się! Przyznam szczerze, że irytacji było sporo, troche nie jasne wpisy, oczekiwanie od autorów pamiętania bardzo dużo z poprzedniej gry. Ostatecznie jednak to była super przygoda i obraz na zakończenie rozgrywki był niezwykle uroczy :)
Odpowiedz
Cześć, umówiłem się z Midasem pod spaloną chatą, czekam i czekam ale go niema. Coś jeszcze trzeba zrobić?
Odpowiedz
Jesteś pewny, że szukałeś pod dobrą chatą?
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Midlas zlecił ci przekazanie informacji o tym, kto ma go zastąpić na czas jego nieobecności - powiadomiłeś tę osobę?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Powiadomiłem o dowództwie, poinformowałem Groma, czekam pod chatą Kaloma
Odpowiedz
Niepotrzebnie...
Przecież jest mowa: "Jest tam takie łagodne zejście w leśną gęstwinę..." :>
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dzięki bardzo!
Odpowiedz
Kto w Epilogu uczy warzenia eliksiru siły?

Jestem po paru zadaniach i Constantino zabity w Przebudzeniu a Vatrasa nie ma na wyspie.
Odpowiedz
na pewno
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie są to co prawda problemy z zadaniem, ale nie znalazłem lepszego wątku.
Uczy ktoś w tym modzie skórowania futer? Bo oblazłem już pół wyspy Khorinis, mam 4 godziny na liczniku i dalej nie znalazłem żadnego nauczyciela w tej kwestii, nawet u myśliwych, a szkoda wilki jakiekolwiek ubijać dopóki nie posiądę tej umiejętności.

@edit

Ja pierdole XDDD
Znalazłem nauczyciela.  Facepalm
Czemu nigdzie nie jest napisane, że zaczynamy z tą umiejętnością na start? XD

Potrzebuję delikatnej pomocy.
Otóż Talbin chce skręta Mrok Północy i co prawda umiem je wytwarzać, bo mnie Donato nauczył, ale za każdym razem co bym nie kombinował, wychodzą zwykłe skręty. Pamiętam, że Donato coś mi tam wspominał na temat tworzenia tych skrętów, jak mi dawał receptury, ale nie zapisałem sobie nigdzie tego i zwyczajnie już zapomniałem co on tam nawijał, a podejrzewam, że to może być istotne.
Mógłby mi ktoś przypomnieć co on mówił albo jakoś naprowadzić na rozwiązanie tego problemu?
Z góry dzięki.
Odpowiedz
Musisz je robić kilkanaście razy, aż w końcu zaczną ci wychodzić, tylko nie przesadź, bo ilość ziela jest ograniczona, a możesz sobie zablokować pewną spec akcje. Najlepiej zapisz grę i zobaczysz, że w końcu ci się uda
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Oka, tak też podejrzewałem, ale kombinowałem trochę z tym i chuja wychodziło. xD Dzięki za radę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości